טיסות ללימה - פרו

 

טיסות ללימה - פרו

לימה הינה עיר הבירה של פרו וגם העיר הגדולה ביותר שבה. מדובר בעיר יפהפייה, וככזו היא גם מושכת אליה שפע של אנשים. העיר מאכלסת כמעט 8 מיליון תושבים המהווים כשליש מאוכלוסיית המדינה. בלימה ניתן ליהנות מחיי לילה שיש רק לפרו להציע, ומנופים אורבניים יפים למדי. בכל אופן, הודות לגודלה של העיר, ניתן למצוא בה כל דבר שרק תבקשו, בין אם מדובר בקניונים רחבי היקף ובין אם במועדונים מרשימים, הכל בנמצא. הדבר הראשון אותו כדאי לדעת הוא כי טיסה ללימה צפויה לערוך כ- 12 שעות נטו, ואתם צפויים לנחות ביעד ביניים, היות ואין טיסות ישירות בין תל אביב לפרו. מומלץ לבדוק היטב כמה זמן אתם צפויים להעביר ביעד הביניים, כך שלא תחוו הפתעות מיותרות. לאחר שבחרתם על איזו טיסה ללימה לעלות ומיד אחרי הנחיתה שלכם ביעד, הגיע הזמן להתוודע אל המקום הנהדר הזה.

לימה - מזג אוויר 

הזמן המתאים לביקור בבירת פרו הוא כמובן הזמן בו מזג האוויר הינו מתאים. מזג האוויר בעיר נוח במשך רוב חודשי השנה, אך עדיין ישנם מספר חודשים אשר מאופיינים בגשמים כבדים ולעיתים דחופות. יחד עם זאת, אין צורך לתכנן יותר מדי אלא רק להשתדל לא לבקר בחודשים ספטמבר ואוקטובר, שיאה של העונה הגשומה. ניתן להגיע ללימה גם בנסיעה לאחר טיסה לדרום אמריקה לאחת המדינות השכנות אליה וכך להרחיב את הטיול ולגלות עוד נופים מרהיבים. 

לימה - חובה לבקר 

המרכז ההיסטורי של לימה הוכרז כאתר מורשת עולמי, ולא בכדי. מדובר באתר מרשים למדי, כזה המאפשר לתייר הממוצע להביט להיסטוריה של העם הפרואני באופן הישיר ביותר. ניתן למצוא שם אינספור מודלים ומוצגים אשר יאפשרו לכם לחוות את מה שחווה העם הפרואני עצמו, ומדובר בדבר קסום למדי, ולאור זאת הביקור במקום הוא בגדר חובה. טיול לפרו אל העיר לימה יחשוף אתכם גם אל מקומות נפלאים אליהם כדאי להגיע דוגמת פלאסה דה ארמאס, ארמון הארכיבישוף וכנסיית סן פרנסיסקו. 

פרו לנוסע העצמאי?

לימה, כוסקו, מצ'ו פיצ'ו, פוארטו מלדונדו איקיטוס, והאמזונס, חוליאקה פונו והאגם טיטיקקה פאראקס (גלפגוס הקטן) וקווי נאזקה. טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס לקוסקו, פוארטו מלדונדו ויעדים פנים נוספים?
תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!