טיסות ללימה - פרו

טיסות לפרו

פרו היא אחת המדינות הפופולריות ביותר בדרום אמריקה. יש לה הרבה מה להציע והיא ידועה באתרים מפורסמים רבים כמו מאצ'ו פיצ'ו, בנופים קסומים, טרקים בטבע, חיי לילה תוססים ועוד.

טיסות לפרו נוחתות לרוב בלימה עיר הבירה, אך לא ישירות מישראל. טיסה מישראל לפרו מחייבת לפחות עצירת ביניים אחת בדרך, כאשר תחנת הביניים הנפוצה היא במדריד או ברצלונה עם חברות Iberia, אל על,Air Europe  ו Latam . ערים נוספות המקשרות בין ישראל לפרו הן אמסטרדם עם חברת KLM, פריז עם Air France, טורונטו עם Air Canada, וניו יורק עם חברות United ו .Latam ישנן כמובן עוד טיסות רבות עם מגוון חברות תעופה הכוללות שתי עצירות ביניים ומעלה. 

איך מוצאים טיסות זולות לפרו?

טיסות זולות לפרו ניתן להרכיב באמצעות כרטיסי טיסה נפרדים לאירופה, ומאירופה אל פרו. ישנם מגוון דילים לערים מהן ממריאות טיסות ההמשך, כך שאפשר בקלות למצוא כרטיס זול לחלק הראשון של המסע. אפשרות נוספת היא מציאה טיסה זולה ליעד אחר וסמוך ביבשת, ועליה על טיסת פנים משם. 

אורך הטיסות לפרו:

ההגעה מישראל לפרו תיארך לא פחות מ 20 שעות, כולל זמני ההמתנה בין הטיסות, כאשר לעיתים קרובות מדובר על הרבה מעבר לכך. במקרים אלו מומלץ לנצל את הזמן עד לטיסה לטיול בעיר בה נחתתם, ובכך להרוויח יעד קצר נוסף. 

שדה התעופה של פרו 

שדה התעופה הבינלאומי הראשי של פרו הוא חורחה צ'אבס (Aeropuerto Internacional Jorge Chávez). חורחה צ'אבס ממוקם בעיר קאיאו, מרחק 10 קילומטרים מלימה. שדה התעופה גדול ומודרני, ומציע שירותים רבים כגון דיוטי פרי, מסעדות, השכרת רכב וסלולרי, שירותי דואר וכספומטים, ואף מלונות. מהשדה יוצאות טיסות רבות, בינלאומיות ופנימיות, שמקשרות את לימה עם אירופה וערים מרכזיות במרכז צפון ודרום אמריקה.

טיסות פנים בפרו- היתרונות

פרו משתרעת על פני שטח גדול מאוד, ויש בה אטרקציות רבות ברחבי הארץ שחובה לבקר בהן. נסיעה באוטובוס מלימה לקוסקו למשל, תארך כמעט יום שלם, כאשר בטיסת פנים מדובר בשעה בלבד. אותו רעיון תקף לגבי יעדים נוספים, כאשר טיסות פנים יחסכו זמן רב מאוד, ועלותן אינה גבוהה בהכרח מנסיעה בתחבורה ציבורית. כמובן שיש לשים לב תמיד למדיניות חברות התעופה, ולהיערך ללינה אם הטיסה נוחתת בשעות הלילה.


 

פרו לנוסע העצמאי?

לימה, כוסקו, מצ'ו פיצ'ו, פוארטו מלדונדו איקיטוס, והאמזונס, חוליאקה פונו והאגם טיטיקקה פאראקס (גלפגוס הקטן) וקווי נאזקה. טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס לקוסקו, פוארטו מלדונדו ויעדים פנים נוספים?
תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!