טיסות זולות לקייב

טיסות זולות לקייב

טיסות לקייב ולאומן  

אין ספק שאם אתם מעוניינים לטוס ליעד יוצא דופן - קייב צריכה להיות היעד הראשון שבו תבקרו. טיסה לקייב תוביל אתכם לעיר יוצאת דופן במזרח אירופה. עיר הבירה של אוקראינה, מהווה סמל של גאווה עבור העם האוקראיני כולו, ואף מעבר לכך. בתוך קייב מקופלת כל ההיסטוריה לא רק של אוקראינה - אלא של כל מזרח אירופה. קייב ספגה לאורך השנים השפעות פולניות, רוסית ואפילו גרמניות. בכדי להתחיל את הטיול בין הכנסיות, השכונות, המוזיאונים והמסעדות של קייב - צריך כמובן להזמין טיסה מתאימה.

הדרכים להגיע לקייב

בכדי להזמין טיסה לקייב, יש לבדוק כמובן אילו חברות תעופה מציעות לכם לפני הכל טיסות ישירות וסדירות. חברת אל על היא החברה הישראלית היחידה שמציעה זו, ויש עוד מספר חברות תעופה נוספות, בעיקר אוקראיניות ורוסיות שמציעות טיסות ישירות לקייב. עם זאת, כמובן שמגוון הטיסות מתרחב, אם אתם מוכנים לטיסה שכוללת חניית ביניים. במצב הנ"ל, אפשר למצוא חברות תעופה אירופאיות רבות שיציעו לכם חניית ביניים באירופה, ומשם המשך לנמלי התעופה בקייב.

באיזה  שדה תעופה נוחתים בקייב ?

הנמל שבו תנחתו, תלוי בטיסה שתזמינו. אם מדובר על טיסה לקייב שהיא ישירה, אזי יש הניח שתנחתו בנמל התעופה שנקרא בוריספיל, שהוא הגדול מבין נמלי התעופה של קייב, ומשמש כשער העיקרי לטיסות בינ"ל. עם זאת, חשוב לציין שסביב קייב יש עוד שני נמלי תעופה - אנטונוב וזו'ליאני. אלו נמלי תעופה שמשמשים בעיקר לטיסות שכר, טיסות עם חניית ביניים, וטיסות פנימיות, כך שאפשר שאתם תנחתו בהם. חשוב מאד לציין שמכל נמלי התעופה הללו, קל יחסית להגיע לקייב עצמה, בין אם דרך מוניות, רכב שכור, אוטובוסים, ואם מדובר על נמל התעופה בוריספל - אפשר להגיע גם ברכבת.

מתי כדאי לבקר בקייב?

האקלים בקייב הוא אופייני מאד למזרח אירופה. לכן, מומלץ להזמין טיסה לקייב בעיקר לחודשי הקיץ. בין החודשי יוני לאוגוסט, מזג האוויר בקייב הוא נעים מאד לתייר מישראל - הוא מאפשר תנועה חופשית, אין כמעט גשמים, והקיץ הוא מלטף וחמים ולא לוהט. החל מחודש ספטמבר, מתחיל להיות שוב קר באופן משמעותי בקייב, והגשמים נעשים נפוצים. כמובן שבשיא החורף יורד שלג בעיר, ולכן הקיץ הוא העונה הטובה ביותר.