טיסות לאיטליה

טיסות לאיטליה לארץ המגף 

איטליה הייתה ונותרה אחת מהמדינות הפופולריות ביותר עבור תיירים ישראלים. מדובר במדינה שנראה שלא משנה מה יקרה, ואילו אופנות חדשות יצוצו בתחום התיירות - הישראלים לעולם לא יינטשו אותה. האיטלקים אף ידועים במזגם הנוח, ובאהדה שלהם לישראלים, מה גם שיש שטוענים שהתרבות האיטלקית מזכירה את הישראלית, ולכן הישראלים חשים מאד בנוח בתוך איטליה. בהתאם לכך, גם הפופולריות של טיסות לאיטליה היא גבוהה למדי, ומגוון הטיסות העצום מעיד על כך.

דרך אילו חברות טסים לאיטליה? 

מאחר שאיטליה היא גם יעד פופולרי מאד, וגם קרוב יחסית, הרי שיש חברות תעופה רבות שמציעות טיסות לאיטליה בקו ישיר עם טיסות סדירות וטיסות שכר בו זמנית. חברות אל על, ארקיע וסאן דור הישראליות, מציעות טיסות סדירות לאיטליה, ובעונת הקיץ, גם שפע של טיסות שכר. כמו כן, חברת אל איטליה שהיא החברת התעופה הגדולה ביותר באיטליה, מפעילה טיסות קבועות וסדירות בין ישראל לאיטליה. תוסיפו לכך את העובדה שגם חברות תעופה אירופאיות נוספות מעפילות קווי תעופה בין ישראל לאיטליה עם חניות ביניים - וקיבלתם מגוון של טיסות, שמפשרות לכם להשוות מחירים.

היכן תרצו לנחות?

 יש שלושה נמלי תעופה מרכזיים באיטליה -הטיסה לרומא היא  לנמל התעופה לאונרדו דה וינצ'י שנמצא בסמוך לרומא, טיסה למילנו  היא לנמל התעופה מלאפנסה 
,טיסה לורונה שבצפון איטליה, טיסה לונציה בקיץ ישנן טיסות ישירות. טיסה לבינדיזי שבקצה המגף וכן נמל התעופה בנאפולי, שנמצא בדרום איטליה. יש לציין שבשני הנמלים הראשונים, נוחתות לרוב טיסות לאיטליה, שכן מדובר על נמלים גדולים ובינ"ל בולטים מאד. לעומת זאת, נמל התעופה בנאפולי, משמש יותר לטיסות שכר בשיא עונת התיירות. מעבר לכך, יש כמובן נמלי תעופה נוספים באיטליה טיסה לסיציליה , שלעתים יש אליהם טיסות שכר, ולעתים ממשיכים אליהם בטיסות פנימיות.

מהי העונה המומלצת לטוס?

 איטליה היא מדינה עם אקלים נוח וים תיכוני קלאסי. על כן, לרוב כבר מסוף חודש מרץ, אפשר למצוא הצעות שונות עבור טיסות לאיטליה ולקראת החודשים אפריל ומאי הן מתרבות ,  ובקיץ יוצאות טיסות מיוחדות ליעדי הנופש השונים. טיסות לסיציליה,טיסה לברינדיזי,טיסה לורונה,כאשר השיא הוא החל מחודש יוני ועד לחודש ספטמבר עם תקופת החגים. עם זאת, חשוב לציין שגם בעונת החורף אפשר לבקר באיטליה, בפרט אם אתם מתכוונים לבקר ברומא ודרומה לה - כאשר האקלים הוא נוח.עצה טובה למטיילים בארמניה היא לדאוג לביטוח מטען ונסיעות עוד מהארץ ולא לחכות לרגע האחרון .

בטרוולרטורס המחלקה האירופאית תשמח לתת לכם מספר עצות חשובות בבניית מסלול באופן עצמאי...