טיסות לאיסטנבול

 

טיסות לאיסטנבול העיר הקסומה 

איסטנבול היא ללא ספק עיר יוצאת דופן וייחודית. במובן מסוים, היא מהווה את השער של טורקיה לאירופה, והיא סופגת השפעות מערביות - לצד כמובן שמירה על מסורת מוסלמי וטורקית, והכל הופך לערב רב של תרבויות שמתערבבות ביחד, ויוצרות עיר יוצאת דופן. חשוב מאד לציין כי הישראלים שמחפשים טיסות לאיסטנבול, רוצים הן לצאת לנופש מפנק במיוחד בעיר וסביבתה, ולעתים אף להמשיך ולטייל בתוך חלקים נוספים בטורקיה. לכן, כדאי לקבל מידע אמין ומקיף על הטיסות ליעד הנ"ל.

טיסות ישירות או עם חניית ביניים. 

על פניו, אין שום בעיה להזמין טיסות ישירות לאיסטנבול. משך הטיסה מישראל לאיסטנבול הוא קצר מאד- ומדובר על שעה וחצי בלבד! עם זאת, חשוב לזכור כי במידה ומדובר על טיסות לאיסטנבול שהן סדירות, קיימות כרגע שתי חברות תעופה הטסות ישירות לאיסטנבול ,המרחק הוא קצר והמחירים נוחים. בעונת השיא יש אפשרות להזמין טיסת שכר- והדבר קל מאד אם מדובר על עונת השיא של התיירות. לעיתים הדבר אמנם מאריך  את הטיסה באופן , אך מוריד את העלויות.
מתי תרצו לטוס  לאיסטנבול? 

האקלים באיסטנבול הוא ים תיכוני ונוח במיוחד. רוב הישראלים, מחפשים טיסות לאיסטנבול במהלך כל השנה אך החל מחודש מאי, כאשר הטמפרטורה הממוצעת עומד על עשרים מעלות, והטיול בעיר הוא נעים וממוזג הדרישה לטיסות לאיסטנבול גדלה. כמובן שהחל מחופשת הקיץ כמות הטיסות הולכת ועולה, והדבר ממשיך לתוך חודש ספטמבר, שכן מדובר על תקופת החגים. חשוב לציין שגם עונות המעבר באיסטנבול הן נעימות מאד, ולרוב עד לסוף חודש אוקטובר, הטמפרטורה היא עדיין נעימה מאד. עם זאת כדאי  בשיא החורף מזג האויר קר, שכן איסטנבול יכולה להיות גשומה למדי   ,נופש באיסטנבול     מאחר שרוב החוויה היא בסיבוב ברחובותיה - כדאי שמזג האוויר יהיה נעים.
היכן נוחתים ואיך מגיעים? 

לרוב, טיסות לאיסטנבול נוחתות בנמל התעופה שנקרא אתאטורק (על שם מייסד טורקיה המודרנית). נמל התעופה נמצא במרחק קצר יחסית מהעיר, כאשר אפשר להגיע לאיסטנבול עצמה בעזרת מוניות, אוטובוסים, או בעזרת הרכבת הקלה של איסטנבול, שתוביל אתכם במהירות ליעד. חברת התעופה המרכזית שמציעה את הטיסות מישראל לטורקיה היא טורקיש איירוויז ופגסוס, כאשר יש גם מספר חברות תעופה אירופאיות שמציעות זאת.טיסה דרך איסטנבול אפשרית גם לטיסה לאנטליה בתקופות שאין טיסות מיוחדות ישירות.