טיסות זולות להודו

טיסה להודו, טיסות לדלהי, טיסות סדירות לדלהי


טיסה להודו ולצפון הודו שהיא דלהי תביא אתכם לעיר הבירה היפה ביותר במזרח -בירתה של הודו. דלהי נימצאת בצפון הודו ושטחה הוא 42.70 קמ"ר יו דלהי היא מיזוג בין עיר מוסלמית וצפופה לבין עיר תוססת ומודרנית.בעיר אפשר לראות את השילוב בין החדש לישן. ניו דלהי היא עיר גדולה המונה כ- 12 מליון תושבים ישבה צפיפות רבה, עומסי התנועה וקצב מהיר שצריך להתרגל אליו.כיום יש גם טיסות ישירות  ודילים לגואה .

טיסות לדלהי

טיסה לדלהי תגרום לכם לחוות חוית של ניחוחות וצלילים, שווקים הומים, אלפי ריקשות רועשות וארכיטקטורה עתיקה הכוללת מסגדים ומבצרים עתיקים. אחרי הטיסה הארוכה לדלהי אפשר לבקר בעיר, בבניין הפרלמנט בו יושבים שני הבתים: לוֹק סבהה בית העם שהוא הבית התחתון וראג'יה סבהה הבית העליון זהו בניין סגלגל ומרשים ובו היכל מרכזי שקוטר כיפתו כשלושים מטרים. משם אפשר להמשיך למעונו הרשמי של הנשיא- ארמון הנשיא - "ראשטפראטי בהאגבן" הממוקם בשיא גובהה של "גבעת ראיסינה" ומוקף מגרשים וגנים מקסימים וכן ביקור ב"שער ההודו" שער נבנה לזכר הנופלים במלחמת העולם הראשונה. השער הסמלי מוצב בדלהי בקצה שדרת המלך ויש מסביבו רחבת דשא ענקית המשמשת כמקום מנוחה ומפגש בימי חג.

דלהי לתרמילאים הישראלים

לתרמילאים הישראלים מומלץ להגיע אחרי הטיסה לדלהי לפהאר ג'אנג הרחוב הראשי של האזור נקרא "מיין בזאר" , בסמטאות היוצאות ממנו ניתן למצוא אין ספור דוכנים ובתי הארחה זולים המתאימים לכל כיס.משם להמשיך ולבקר בראג גאט,אתר שריפת גופתו של גנדי- אבי האומה וכן ביקור במצודה האדומה ובמסגד גמאבדלהי אפשר לטייל במוזאונים רבים .

טיסות לדלהי והדרך למוזיאונים פתוחה

-מוזיאון הלאומי - בו אוסף ממצאים ארכאולוגיים של תרבות המאוריה מהמאות ה-2 וה-3 לפנה"ס וכן תצוגה של פריטים השייכים לתרבויות שבטיות:-מוזיאון הרכבת הלאומי - אוסף קטרים, קרונות ופריטים הקשורים בהיסטוריה של מערכת הרכבות של הודו, אשר נוסדה במאה ה19-המוזיאון לזכר ג'וואהרלל נהר, הממוקם בבית בו התגורר ראש הממשלה הראשון של הודו ומוקדש לזכרו ועוד מוזאונים רבים אחרים.

האקלים של דלהי

האקלים ברוב שטחה של הודו הוא מונסוני. יש שלוש עונות עקריות בהודו: עונה שחונה וקרה יחסית (אוקטובר עד פברואר) , עונה שחונה וחמה (פברואר עד יוני), ועונה גשומה וחמה (יוני עד פטמבר) בה יורדים גשמי המונסון, הגורמים לעתים קרובות להצפות ולאובדן בנזק וברכוש.

טיסה לדלהי מחירים לצעירים כרטיס פתוח לשנה

טיסה לדלהי היא טיסה לא ישרה.אפשר להגיע לדלהי עם טיסת אלעל עד לבומביי ולהמשיך בטיסה פנימית עד לדלהי או טיסה עם חברת רוייל גורדניאן דרך עמאן וכן טיסות לדלהי דרך המזרח עם חברת טורקיש איירליין דרך איסטנבול או עם חברת קטר אייר דרך דוחא וכן טיסות לדלהי דרך אירופה כמו חברת אוסטריאן אייר או אירו סוויט דרך קייב.