טיסות לגואטמלה

טיסות לגואטמלה - מרכז אמריקה


גואטמלה היא ארץ השוכנת במרכז אמריקה כאשר ממערב ומצפון היא גובלת עם מקסיקו ובמזרח עם בליז והים הקראיבים (מפרץ הונדוראס). בדרום מזרח הונדוראס וסלבדור. בדרומה האוקיאנוס השקט. הארץ מתפרסת לאורך 109000 ק"מ"ר ועיר הבירה שלה סיודאד גואטמלה.

טיסות לגואטמלה יוצאות מישראל לאורך כל השנה על ידי אל על וחברות תעופה זרות. הטיסה לגואטמלה לוקחת כ - 15 שעות, ולכן, מסלול הטיסה אינו ישיר והוא דורש עצירת ביניים.

טיסות לגואטמלה בפרט וכלל הטיסות לדרום אמריקה בפרט מתחילות מהארץ, כאשר ניתן לשלב חברות סדירות זרות לצד המוביל הלאומי. הטיסות לגואטמלה מהארץ מתבצעות גם דרך פריס עם אייר פראנס או מדריד עם איבריה, בריסלס ודרך גרמניה. המחירים של הטיסות לרוב חלק מחבילות טיול לאזור זה של העולם, בעל קסם אישי ויהיה זה יומרני לעקוף את כל היבשת בחודש ימים.

טיסה לגואטמה - טיפים למטייל

צעירים ומשוחררים

המגמה לטיולים לדרום אמריקה בכלל וליעדים נקודתיים בתוכה כמו גואטמלה, פרו, בולביה, צ'ילה, ארגנטינה, ברזיל, הולכת וגדלה בקצב מסחרר. צעירים עם תרמיל גב מגלים את הארצות האלה. יש משהו קוסמי ומושך כאשר הנך עומד אל מול ההרים הענקים, או לפתחו של הר געש כבוי או פעיל, מקשיב לצלילי ניב התושבים, איכרים פשוטים ומחוברים לאדמתם, כמו כל אדם האוהב את אדמתו. באזורים כמו הסיירה מנדרה בו נמצא הר געש של ה- Tajumulco הנישא לגובה של 4211 מ', והרכס של הרי הגעש פשוט מדהימים ביופים.

ארץ הרי געש כבויים

רוב הרי הגעש כבויים והנהרות החשובים ביותר של גואטמלה הם ה- Motagua, Usumacinta והיוצרים חלק מהגבול עם מקסיקו. האגמים הכי חשובים של גואטמלה הם אגם האיזבל המתקשר עם הים הקראיבים והאגם הגדול Petén Itzá (100 km2) טיסה לגואטמלה, טיסות לגואטמלה, יפגישו אתכם עם אקלים נוח המשתנה בהתאם לגבהים. מעל ל-1000 מ' גובה הלילות קרירים. הטמפרטורה הממוצעת במהלך השנה היא בסביבות 20 מעלות. במהלך יתר חודשי השנה היא מגיעה ל-28 מעלות. החי והצומח כולל איילים, קופים,, יגוארים, פומות.

אוצרות טבע בגואטמלה

אדמת גואטמלה פוריה והחקלאות הנו הענף החשוב ביותר. ישנם שכבות תת קרקעיות של נפט, נחושת ועוד מיני מנרלים, כולל אורניום, ומרקיור. היער צפוף, ומספק עצים המיוצאים וגם עבור השוק המקומי. טיסה לדרום אמריקה, טיסה לגואטמלה, טיסות לגואטמלה , טיסה לפרו, טיסה לברזיל, טיולים לדרום אמריקה, הם מוצרים הייחודים של טרוולר טורס כאשר המחלקה הדרום אמריקאית תדע לכוון אתכם על מנת לתכנן טיול מקסים. עם קרוב ל-11 מיליון תושבים, החברה בגואטמלה מתחלקת לשתי קבוצות: אחת האינדיאנים ממוצא מאיה והשניה אוכלוסית גואטמלה. ארץ דלה הם בוחרים להתיישב בארץ האש. הקבוצה השניה הלדינוס, הם מטיסים צאצאי ספרדים  ברוכים הבאים לטיסה לגואטמלה, יש מבחר טיסות לגואטמלה, ...תשאלו ונעזור לכם בבחירתכם!