טיזות זולות לגואנדזו

טיסות לגואנזו


עיר התערוכות והירידים לאנשי עסקים 

גואן דזו, היא אחת מהערים אשר נחשפות לתיירים בשנים האחרונות. באופן מפתיע למדי, גואנזו היא עיר שעד לא מזמן הייתה נחבאת אל הכלים - וזאת למרות שמדוב רעל כרך ענקי, שכולל יותר משישה מיליון איש! מי שמחפש לעלות על טיסות לגואן דזו, רוצה להגיע לעיר ענקית, שיכולה להציע לתיירים לא מעט או לטיסת עסקים לבירת התערוכות במזרח. לאורך השנים, ובשל קרבתה להונג קונג, ספגה גואן דזו לא מעט השפעות מערביות ומודרניות - ומצד שני, ניכר שהתרבות הסינית עדיין שולטת באזור, וכך נוצרה תערובת מיוחדת מאד. כמו כן, מדובר על עיר יחסית מגוונת אתנית ועם .היסטוריה של סובלנות לדתות אחרות.

 איך מגיעים לגואנדזו

 נכון להיום, אין טיסות ישירות מישראל לגודן דזו, אך עדיין יש לא מעט אפשרויות הלגיע לעיר. כאמור, טיסות למזרח הרחוק ולגואן דזו הן תמיד טיסות עם חניית ביניים בשל המרחק הרב. לעתים, חניית הביניים היא בהונג קונג, ואז אפשר להגיע ממש במהירות לגואן גזו, ואפשר אף להשתמש באמצעי תחבורה יבשתיים ואל בהכרח לטוס לנמל התעופה שליד העיר. עם זאת, יש גם חניות ביניים במקומות נוספים - בייג'ין שבסין, בנגקוק שבתאילנד, ירדן, לעתים אף חניית הביניים היא באירופה.

מתי כדאי לטוס

תתפלאו אולי לגלות, אבל המועד המומלץ עבור טיסות לגואן דזו הוא דווקא החורף. הקיץ באוגן דזו הוא בעל אופי טרופי למדי - גשמים מרובים, טמפרטורה גבוהה, ולחות ברמה קיצונית, כך שדי קשה להסתובב ביער בחופשיות. לעומת זאת, החורף בגואן דזו איננו קר במיוחד (הטמפרטורה נעה בין 15 ל20 מעלות), וכמעט ולא יורד גשם בעונה זו, שנחשבת יבשה. לכן, מדובר על מזג אוויר אידאלי למי שרוצה לבקר באתרים השונים בעיקר ובסביבתה.

 טיסות במחלקת עסקים

חשוב מאד לציין שיש לא מעט אנשי עסקים אשר מחפשים לעתים קרובות טיסות לגואן דזו. קרבתה של העיר להונג קונג, והעובדה שיש בה פוטנציאל אנושי עצום - הופכים אותה לעיר שמרתקת אנשי עסקים מכל העולם - וגם אנשי העסקים הישראלים מבקשים להגיע אליה. כמובן שבמקרה הנ"ל, ניתן להזמין טיסות במחלקת עסקים, כך שגם בחניית הביניים, תוכלו לנוח בטרקלינים השונים בשדות התעופה.