טיסות לגיאורגיה

טיסות מוזלות לגיאורגיה 

מי יכול לצאת אל טיולים לגיאורגיה?

גיאורגיה היא אחת מהמדינות המיוחדות ביותר, אשר נמצאת בחבל הקווקז. מדובר על מדינה שעברה ב20 השנים האחרונות תהליכי פיתוח ומודרניזציה, ועם זאת, מרבית האוכלוסיה עדיין שומרת על מסורות שונות. מי שמבקשים לצאת אל טיולים מאורגנים לגיאורגיה הם אוכלוסיות מגוונות מאד מישראל. יוצאי גיאורגיה כמובן, מגיעים בהמוניהם לבקר במחוזות ילדותם, אך לא רק הם. כיום, גם אנשים שמעוניינים לבקר במדינה ייחודית, עם נופים פראיים, ותרבות שונה מאד ממה שמוכר לנו - בוחרים לצאת לטיול מאורגן בגיאורגיה.

לאן מטיילים בגיאורגיה?

המסלולים של טיולים מאורגנים לגיאורגיה הם מגוונים למדי, ויכולים להתאים לכל אחד. יש טיולים שמתמקדים יותר במסלולי הטבע המיוחדים של הארץ, ובמחלק מהמקרים הטיולים המאורגנים משלבים גם טיולי ג'יפים מיוחדים בהרי גיאורגיה. במקרים אחרים, הטיולים כוללים ביקור בערים מרכזיות כמו טביליסי עיר הבירה שמפורסמת בתור עיר לידתו של הרודן סטאלין, והכנסיות המפוארות שלה. הטיולים כוללים גם ביקור בעיר וארדיזיה, בה יש את אחד מהמבצרים הענקיים והמפוארים ביותר בעולם. הטיול כול ללא פעם גם ביקור בעיר אחליצה, אשר בה הייתה קהילה ענקית של יהדות גיאורגיה העתיקה, ואף בית כנסת מיוחד. במילים אחרות - מדובר על טיול שלא שוכחים.

להיערך למזג האוויר בגיאורגיה?

באופן מפתיע למדי, מרות שגיאורגיה היא מדינה קטנה יחסית, הרי שהאקלים בה הוא מגוון מאד (מבחינה זו, היא קצת מזכירה את ישראל). החלק מהערבי של גיאורגיה מאופיין באקלים סאב-טרופי עם שפע של גשמים שמכסים את האזור, לצד טמפרטורות גבוהות ולחות משמעותית. לעומת זאת, החלק מזרחי של גיאורגיה, כולל אקלים מעט יותר נוח, עם חלוקה ברורה בין הקיץ לחורף. לכן בכל מקרה, טיולים מאורגנים לגיאורגיה נערכים לרוב בזמן חודשי הקיץ, שבהם אפשר להיערך בצורה נוחה יותר לאקלים הייחודי של המדינה.

אמצעי התחבורה השונים בגיאורגיה טביליסי

כאשר אתם מזמינים טיולים מאורגנים לגיאורגיה, שימו לב שהטיולים כוללים גם טיסה ישירה מישראל, טיסה לגיאורגיה  לנמל התעופה שנמצא בסמוך לטביליסי עיר הבירה. הטיסה איננה ארוכה במיוחד, והיא נעשית דרך חברת אל על הישראלית או חברת אירזנה גאורגיאן. במהלך הטיול המאורגן, נעים בתוך שטחי המדינה בעזרת אוטובוס תיירים נוח וממוזג, כאשר אם יש גם חלק של טיולי ג'יפים, הדבר נעשה עם נהגים מוסמכים.

לפרטים והזמנות התקשרו למומחים שלנו

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.