טיסות לפרנקפורט

טיסות לפרנקפורט

 

טיסות לגרמניה

גרמניה היא ללא ספק אחת מהמדינות היותר מתויירות בעולם, בין אם מדובר בתיירים מישראל וכמובן כשמדובר על תיירים מכל רחבי העולם. האפשרויות הנרחבות שמציעה המדינה, מהצפון ועד הדרום, יחד עם הקרבה ועם הגבולות המשותפים עם רבות ממדינות אירופה, הופכות אותה ליעד נבחר ואהוב על תיירים רבים, שאף אינם מסתפקים בביקור בודד וחוזרים אל המדינה שוב ושוב.

נמלי התעופה המרכזיים של המדינה

בטרם ממריאים לגרמניה, חשוב מאוד להחליט לאן אתם מעוניינים להגיע. בניגוד למדינות רבות אליהן הטיסות מישראל מגיעות אך ורק אל נמל התעופה המרכזי באותה מדינה, בגרמניה אין נמל תעופה אחד שמקבל את הטיסות שמגיעות אליו ממדינתנו הקטנה. נמלי התעופה של ברלין, מינכן ופרנקפורט, מתחלקים זה עם זה בטיסות הנוחתות בהן מישראל, ובכלל נהנות לקבל עוד ועוד תיירים מכל רחבי העולם. יחד עם זאת, לא באמת משנה לאיזה איזור בדיוק אתם מגיעים, טיסה לגרמניה תדרוש מכם לארוז כמה שיותר בגדים חורפיים במזוודה, שכן לאורך כל השנה מזג האוויר המקומי הוא קריר, עם סיכויים סבירים לגשם כמעט בכל חודש במהלך השנה.

השכרת רכב בגרמניה

אחד היתרונות הגדולים של גרמניה הוא שלמרות שמדובר במדינה בה מספר התיירים הוא באמת עצום, המחירים עדיין אינם מחירים יקרים יתר על המידה כמו במדינות אחרות ביבשת. אחד הדברים האטרקטיביים ביותר במחיר זהו אמצעי התחבורה במדינה, עם דגש על השכרת רכב. השכרת רכב בגרמניה הינה יחסית זולה, ובוודאי משתלמת יותר מנסיעה בתחבורה ציבורית, כאשר גם הכבישים השונים לא מחייבים את הוצאתו של רשיון נהיגה מיוחד או תשלומי אגרה שונים, כשאפילו הנסיעה עצמה ברוב הכבישים המהירים נעשית ללא הגבלת מהירות, כך שלכל מקום תוכלו להגיע תוך זמן קצר.

טיסה לגרמניה- לאיזה איזור לנסוע

כיאה למדינה בה יש הרבה איזורים והרבה מחוזות לבקר בהם, כך גם יש אינסוף אתרים אטרקטיביים אליהם מומלץ להגיע. אחת הערים המפורסמות ביותר במדינה זו כמובן העיר ברלין, שמציגה לראווה בין היתר את הקתדרלה המקומית, הברלינר דום, זאת בנוסף לכמה אתרים מרהיבים ומתויירים לא פחות. טיסה לגרמניה לאיזור הדרומי של המדינה, תפגיש אתכם עם עוד מקום ששווה ביקור והוא היער השחור, שכולל כמה עיירות יפהפיות וכמה מהערים היותר מוכרות בגרמניה כמו שטוטגרט, שם תוכלו להתרשם מנוף ייחודי ויוצא דופן, זאת לצד הנאה מספורט ימי ואתגרי וממפגש מרתק עם תושבי הכפרים השונים. מינכן היא עיר בה לאו דווקא מקום מסוים מושך את מירב תשומת הלב בקרב התיירים שפוקדים את העיר אלא בעיקר אירוע, והוא פסטיבל הבירה השנתי של מחוז בוואריה, אליו נוהרים אנשים מכל רחבי תבל על מנת לקחת בו חלק.

היכן כדאי לנחות?

בעקרון, כדאי להזמין טיסות לגרמניה לפי היעד שבו אתם מעדיפים לטייל. שלושת היעדים המובילים, שבהם גם נוחתות רוב הטיסות הן טיסות למינכן, טיסות לפרנקפורט,טיסות לשטוטגרט וברלין. הטיסות לברלין נוחות גם לכל מי שמתכוון לטייל בחלק המזרחי והצפוני של גרמניה קיימות גם טיסות לקלן ,
טיסות לדיסלדורף ולא רק בברלין עצמה. לעומת זאת, הטיסות לפרנקפורט ומינכן מיועדות בעיקר למי שרוצה לבקר בדרום ובמערב גרמניה. יש בגרמניה כמובן נמלי תעופה נוספים בערים הגדולות, ורוב הטיסות אליהן, יעברו בשלושת היעדים שציינו זה עתה.

ומהי העונה הטובה ביותר לטיסה?

 אפשר לומר בהכללה, כי רוב הישראלים מחפשים טיסות לגרמניה בעיקר בחודשי הקיץ. הדבר נובע לא רק מהעובדה שהישראלים יוצאים לחופשת קיץ. גרמניה היא מדינה קרה למדי, והחורף בה קשה, ורוב הישראלים אף לא רגילים לעונות המעבר בגרמניה, שמזכירות יותר את החורף כאן. לכן, בין החודשים יוני לאוגוסט, אפשר למצוא את שטף התיירים הגבוה ביותר. עם זאת, אם מעט קור לא מפריע לכם, אפשר גם לטייל לתוך חודש ספטמבר, ואפילו תחילת אוקטובר.
בטרוולרטורס המחלקה האירופאית תשמח לתת לכם מספר עצות חשובות גםבבניית מסלול באופן עצמאי...