טיסות לדבלין

טיסות זולות לדבלין אירלנד 

איך טסים  לדבלין? 

קיימות טיסות  שכר ישירות לדבלין במהלך יולי עד ספטמבר חשוב לציין שמעת לעת חברות התעופה הישראליות מציעות טיסות ישירות לאירלנד - חלקן טיסות סדירות, וחלקן טיסות שכר. יש להניח שבעתיד, ככל שהפופולריות של אירלנד עולה אצל התייר הישראלי - גם נראה יותר טיסות בסגנון הנ"ל. מעבר לכך, אפשר למצוא טיסות שונות לאירלנד מטעם חברות התעופה הזרות כמו בריטיש איירוויז, לופטהנאזה, טורקיש איירוויז, ואייר פראנס. לרוב, מדובר על טיסות בחניית ביניים.
היכן נוחתים באירלנד באי? 

לרוב טיסות לאירלנד מישראל נוחתות בנמל התעופה של דבלין עיר הבירה, שהוא נמל התעופה הגדול ביותר באירלנד. נמל תעופה זה, נמצא במרחק של 12 ק"מ בלבד מדבלין עיר הבירה, ורוב האנשים שטסים לאירלנד, מבקשים גם לנסוע לדבלין עצמה ולבקר בה. לדבלין ניתן להגיע בעיקר בזכות השירות של האוטובוס האירים שנחשב יעיל מאד, ואף זול למדי, והוא יוביל אתכם במהירות לדבלין. אפשרות נוספת להגיע לדבלין מנמל התעופה, היא להזמין מונית ספיישל - אף כי המחיר שלהן נחשב יקר יחסית. לעתים, יוצאות מוניות שירות בקווים קבועים, במחירים נמוכים יותר.
קצת היסטוריה של אירלנד

ההתייחסות הקדומה ביותר להתיישבות באזור דבלין היא בכתביו של תלמי (בשנת 140 לספירה לערך) אשר התייחס אל העיר כ"אבלנה". מקורותיה של העיר עצמה מגיעים למאה העשירית, בהיאחזות הויקינגית "אן דב-לין" (הבריכה השחורה בגאלית), וההיאחזות הסמוכה "את' קליאת'" (יובל המשוכות). העיר כיום נושאת את הצורה האנגלית של השם הראשון והצורה האירית של השם השני- "באלי אהה קלי" (Baile Átha Cliath), קרי, "העיר ביובלו של נהר המשוכה" , ובקיצור "אהה קלי". לאחר פלישת הנורמנים במאה השתים-עשרה החליפה דבלין את הגבעה הקדושה "טארה" כבירתה של אירלנד, כאשר מרכז הכוח באי כולו התרכז בטירת דבלין. טרוולט טורס מציעה חבילת טיול  למטייל העצמאי ומארגנת לכם את כל מרכיבי הטיול. טיסות רכב מסלול מומלץ  ולינות. העונה באירלנד קצרה והביקוש רב לכן צריך להזמין הטיסות מבעוד מועד כדי לקבל המחירים הטובים.
 התקשרו להזמין  חבילה  של  טוס וסע בטיסות ישירות לאירלנד במחירים מוזלים.