טיסות לקוסטה ריקה

טיסות לקוסטה ריקה

קוסטה ריקה היא גן עדן טרופי בדרום אמריקה. היא מציעה שלל אטרקציות ונופים אקזוטיים כמו יערות גשם והרי געש, והביקור בה מומלץ בכל עונות השנה.

הטיסות מישראל אינן ישירות, כך שההגעה לקוסטה ריקה חייבת להיות דרך מדינה אחרת, אחת או יותר. חברות תעופה שונות מציעות טיסות מישראל אל מגוון ערים מרכזיות, כאשר משם מתבצעת עליה על טיסת המשך לקוסטה ריקה. כך למשל תחנות ביניים נפוצות נמצאות בפרנקפורט, מדריד, פריז וציריך באירופה, ומיאמי ניו יורק וטורונטו בארה"ב וקנדה.

אז איך מוצאים טיסות זולות לקוסטה ריקה?

העובדה כי טיסות לקוסטה ריקה יוצאות ממבחר יעדים באירופה וארה"ב משמעותה שניתן לטוס בזול לקוסטה ריקה באמצעות מציאת דילים משתלמים לאותם יעדים. כרטיסי טיסה זולים הנרכשים בנפרד לאירופה למשל, יאפשרו הגעה אל היעד בזול. עוד אפשרות שבאה בחשבון היא מציאת טיסות זולות למדינות שכנות בדרום אמריקה, ועליה לטיסת פנים בתוך היבשת.

אורך הטיסות לקוסטה ריקה

מאחר וטיסות לקוסטה ריקה כוללות עצירה ביעד אחד או יותר, משך הטיסה המינימלי הוא 17 שעות, כאשר לעיתים קרובות יחד עם זמני ההמתנה לטיסת ההמשך, ההגעה תושלם לאחר 20 שעות או יותר מרגע ההמראה מן הארץ. 

שדה התעופה של קוסטה ריקה 

שדה התעופה הראשי של קוסטה ריקה, Juan Santamaría International Airport (SJO), נמצא כ 20 קילומטרים ממערב לעיר הבירה סן חוזה, ומשמש לטיסות בינלאומיות וטיסות פנים כאחד. דרכי הגעה מהשדה אל העיר הן באמצעות שירות אוטובוסים היוצאים למרכז העיר סן חוזה מידי 10 דקות בשעות הפעילות, תחנת מוניות המקבלת מטבע מקומי או דולרים, או באמצעות שכירת רכב שטח.

טיסות פנים בקוסטה ריקה

קוסטה ריקה אינה גדולה כמו מדינות אחרות ביבשת, ובכל זאת נסיעה ממקום אחד למשנהו תיארך כמה שעות טובות. מסיבה זו פועלות בה שלל טיסות פנימיות לשדות תעופה קטנים הממוקמים בסמיכות ליעדים מרכזיים באזורים שונים במדינה. טיסה פנימית קצרה של 20-40 דק' חוסכת 4-8 שעות של נסיעה בדרכים, ומחירה עומד על 70 דולרים בממוצע. אם מסלול הטיול במדינה ידוע לכם מראש, כדאי להזמין כרטיסים מהארץ כדי לחסוך בעלויות. יש לקחת בחשבון כי לכל חברת תעופה יש תקנוני ביטול וכדאי לברר מראש מה היא מדיניות הטיסה והחזרת כספים במידה והיא מתבטלת. 

 

גולשים שהתעניינו בטיסות לקוסטה ריקה 
יתכן שגם יתעניינו ב:

טיסות לקנקוןטיסות למקסיקוטיסות לקובהטיסות לפנמהטיסות לקולומביהטיסות לאקוודורטיסות לפרוטיסות לברזילטיסות לארגנטינהטיסות לצ'ילה

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס ליעדים נוספים במרכז אמריקה?
תזמינו את טיסת ההמשך  מראש יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!