טיסות לקוסטה ריקה

  טיסות זולות לקוסטה ריקה - החוף העשיר


טיסה לקוסטה ריקה ללב המדינה הקטנה שבמרכז אמריקה זה לטוס במעוף ציפור מעל המדינות הגובלת, בין ניקרגואה בצפון לפנמה בדרום, במזרח עם הים הקריבי ובמערב האוקינוס הפסיפי. שטחה של קוסטה ריקה בקמ"ר: 51.090, עיר הבירה היא סן חוזה, המשטר רפובליקני, והאוכלוסיה של המדינה מונה 4.200.000 איש. אחרי טיסה לקוסטה ריקה ונחיתה בשדה אל תשכחו להחליף מטבע. מזג האוויר בקוסטה ריקה הוא טרופי. הטמפרטורות גבוהות בכל השנה. בקוסטה ריקה שתי עונות מרכזיות: העונה היבשה והמומלצת לטיול בקוסטה ריקה היא בין נובמבר לאפריל, והעונה הגשומה ממאי עד אוקטובר. טרוולר טורס מציעה מגוון טיסות וגם טיולים לקוסטה ריקה, למשפחות ולזוגות. טיול לקוסטה ריקה באופן העצמאי היא דרך מצוינת ונוחה לטייל. החבילה כוללת בנייה של מסלול טיול מומלץ, כרטיסי טיסה לקוסטה ריקה, רכב 4X4, ומלונות.

טיסות לקוסטה ריקה בזול  – כל הדרכים מגיעות לגן עדן

רובן של טיסות לקוסטה ריקה עוצרות לנחיתת ביניים בארצות הברית או באירופה. עצירה בארצות הברית מחייבת ויזה, לכן למי שלא מתכנן שהייה בארצות הברית מומלץ לקחת טיסה לקוסטה ריקה עם עצירה באירופה. טרוולר טורס מציעה טיסות לקוסטה ריקה דרך מדריד במחירים מוזלים, וכן עזרה בתכנון טיול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי, או טוס וסע שהיא חבילה הכוללת טיסה, רכב שכור וארגון טיול לקוסטה ריקה הכולל הדרכה, מלונות והעברות. קיימת אפשרות של טיסות לקוסטה ריקה משולבות של אל על עם חברות נוספות, על פי הסכמי פרורטה עם חברות זרות. בנוסף, ישנה אופציה של טיסה לדרום אמריקה לאחת המדינות, ליהנות מטיול בעוד מדינות, ומשם להמשיך לקוסטה ריקה. 

טיסות לקוסטה ריקה - מדינה אקזוטית, מגוונת וקסומה

לא מעט תיירים לוקחים טיסות לקוסטה ריקה בכדי להגיע אל הפארק הלאומי טורטוגרו (Tortuguero) , הכפר המתויר ביותר בקוסטה ריקה, מקור משיכה לאוהבי הטבע. הפארק שוכן לחוף הים הקריבי באחד מהמקומות הלחים והגשומים ביותר במדינה. הפארק הוא אזור המחייה החשוב ביותר של צב הים הירוק, ומפורסם בזכות עשרות אלפי הצבים שמגיעים לחוף כדי להטיל ביצים מידי שנה בעונת הרבייה והקינון של הצבים, בין חודש מאי לאוקטובר. בפארק ניתן להגיע באמצעות סירות קאנו אל האטרקציה המרכזית, שהיא תצפית אל איזור הקינון והדגירה של הצבים. אך יש בשמורה עוד בעלי חיים רבים - קופים, עצלנים, חתוליים שונים וטפירים, לטאות ותנינים. אם הגעה אל הפארק, או אל אחד מהחופים הקסומים האחרים של קוסטה ריקה, קורצת לכם – כדאי לכם להזמין מראש כרטיס טיסה לקוסטה ריקה, על מנת להשיג מחירים טובים. יועצי הנופש של טרוולר טורס ימליצו לכם על טיסות לקוסטה ריקה, מסלולי טיול, מלונות ועוד. לפני שתמשיכו אל שפע האטרקציות בקוסטה ריקה, כדאי לנצל את הטיסה לסן חוזה כדי ליהנות מכמה מהמקומות הכי מרתקים של המדינה אליהם תוכלו להגיע עם רגע הנחיתה בבירה המסקרנת. 

טיולים פרטיים לקוסטה ריקה, גם בקבוצות קטנות - התקשרו אל המומחים לקוסטה ריקה - טרוולרטורס

 

גולשים שהתעניינו בטיסות לקוסטה ריקה 
יתכן שגם יתעניינו ב:

טיסות לקנקוןטיסות לקוסטה ריקהטיסות למקסיקוטיסות לקובהטיסות לפנמהטיסות לקולומביהטיסות לאקוודורטיסות לפרוטיסות לברזילטיסות לארגנטינהטיסות לצ'ילה

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס ליעדים נוספים במרכז אמריקה?
תזמינו את טיסת ההמשך  מראש יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!