טיסות לקולומביה

טיסות נבחרות לבוגוטה

 טיסות זולות לקולומביה - לחקור את דרום אמריקה מצפון לדרום

טיסה לבוגוטה, בירת קולומביה שבדרום אמריקה, היא טיסה אל לב יבשת עתירת היסטוריה ונופים. לתור בארץ זו, כמו בשאר המקומות שבדרום אמריקה, כגון ברזיל, פרו, מקסיקו, גואטמלה, אקוודור, בוליביה, אורוגוואי, ארגנטינה וצ'ילה - פירושה לתור בעולם חדש. טיסות לקולומביה מאפשרות להתחיל לתור את יבשת דרום אמריקה מהצפון לדרום - שלא כמו טיסות לארגנטינה, שהנוסעים בהן תרים את היבשת מדרום לצפון. טיסות לקולומביה מתבצעות לרוב דרך מדריד או דרך אמסטרדם עם חברת איבריה או KLM כמעט בכל יום שבשבוע. קיימות גם אפשרות לטוס דרך יעד אחר ולשלב טיסה לקולומביה עם יעדים אחרים.

טיסה זולה לקולומביה – מגוון אפשרויות

טיסות לקולומביה מהארץ ארוכות, כאשר טיסה לבוגוטה נמשכת בערך כ-17 שעות עד בשילוב אלעל ואיבריה. טיסות לקולומביה הנן חוויות בפני עצמן. בין תל אביב לבוגוטה אל על ערוכה לתגבר את הטיסות ליעד קשר באירופה במידת הצורך שלה וגם בשיתוף עם TAM , GOL, AEROLINEAS ARGENTINA , LAN CHILE. יש גם חברות זרות במו בריטיש מפעילות טיסות לדרום אמריקה. TACA, LAN ECUADOR גם כן טסות על הקו ביבשת. מספר טיסות לקולומביה אכן מותאמות על פי עקומת ביקוש ועצה.

טיסות זולות לקולומביה – נוחות ושרות

טיסה לקולומביה נוחה וניתן לצפות במהלך הטיסה בסרט וליהנות מארוחות בוקר, צהרים או ערב בהתאם לשעת הטיסה שבחרתם. בטיסות לקולומביה האוכל משובח על פי מסורת המקום, יש לקחת בחשבון שחלק מחברות התעופה הפועלות במרחב היבשת לא מצוידות באוכל כשר. מומלץ לפני נסיעתכם להתייעץ עם המומחים של טרוולר טורס. הם ישמחו לסייע בבחירת טיסות לקולומביה שבדרום אמריקה ובתכנון ותזמון טיסות ההמשך בשילוב החברות המקומיות בכל מדינה ומדינה שממנה יוצאות טיסות לדרום אמריקה.

טיסות לבוגוטה בזול – טיול והרפתקאות לצעירים בגוף ובנפש

אם אתם רוצים לעלות על טיסות לארגנטינה, כדאי גם לשים לב לתקופה. טיסות לבוגוטה לצעירים חובבי סיורי טבע, עם תרמיל על הגב, למשוחררי צהל ובכלל לקהל הרחב רבות ומגוונות עם חברות תעופה גדולות. אין ספק שטיסה לבוגוטה יהיו באחד הימים ברכה לתיירים הארצי ישראליים שלנו והצמאים לגלות עוד טפח מפלאי העולם. טיסות לקולומביה הן חלק מתחילת מסע קסום לגילוי מפלים ותופעות טבע ייחודיות באזור זה של כדור הארץ. אנשי המקצוע של טרוולרטורס עמלים ודבקים במטרה על מנת לספק את הסחורה ללקוחות. לטרוולרטורס הסכמים מיוחדים גם בנושאי טיסות לקולומביה או טיסות לבוגוטה שבדרום אמריקה בכלל. אין ספק שמדובר בטיולים הנמשכים לרוב חודש ימים לפחות ומי שרוצה לגלות את כל היבשת הדרום אמריקאית, לאחר טיסה לקולומביה יצטרך להתארגן בצורה יסודית ולארגן בליווי המומחים שלנו ליעד זה, טיסות לדרום אמריקה באופן מקצועי ביותר. טיול לקולומביה מהווה חלק מחבילת טיול עצמאי המשווקת במחירים לקהל לקוחותנו. טיסות לקולומביה הופכות את נושא מחיר טיסות לדרום אמריקה למאוד תחרותיות בהשוואה ליעדים אחרים בעולם. אין, איפה, להתפלא מכמות התיירים האדירה המבקרת בדרום אמריקה ובעיקר צעירים בטיסה לקולומביה . בסיוע טרוולר טורס, טיסה לקולומביה ונחיתה בבוגוטה, הנה חוויה בפני עצמה. . אל תהססו עוד, פנו עוד היום לטרוולר טורס ולמחלקת טיסות לדרום אמריקה, כאשר ניתן לבחור טיסות לקולומביה ולהמשיך משם את המסע הקסום. הולה קולומביה!

התקשרו עכשיו למומחים שלנו והזמינו טיסות וטיול פרטי לנוסע העצמאי לקולומביה 
גולשים שהתעניינו ב: טיסות לקולומביה 
יתכן שגם התעניינו ב:

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס לפראירה, כרטאגנה וכל יעד המשך?
תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!