טיסות לקולומביה

 

 טיסות לקולומביה - לחקור את דרום אמריקה מצפון לדרום

 

קולומביה שבדרום אמריקה היא יעד פופולרי בקרב הישראלים, וחברות תעופה רבות מפעילות אליה טיסות מן הארץ, אם כי לא באופן ישיר. 

למרות היותה יעד תיירותי מבוקש, אין חברות תעופה המפעילות קווים ישירים מישראל לקולומביה. דרכי ההגעה אל קולומביה הינן דרך מדינות באירופה, כאשר טיסות מישראל נוחתות  בין היתר בפרנקפורט, מינכן, מדריד, פריז, לונדון וברצלונה. גם ארה"ב מהווה תחנת ביניים עם עצירות בנמלי התעופה בניוארק, וושינגטון, מיאמי וניו יורק. מרבית חברות התעופה אף מציעות טיסות הכוללות שתי עצירות ביניים בדרך לקולומביה. 

מה אורך הטיסות לקולומביה?

המסע לקולומביה כולו אורך כשבע עשרה שעות ודורש עצירה ביעד ביניים.
זמן ההמתנה לטיסות ההמשך בארצות השונות נע בין שעתיים ליממה, כך שלעיתים קרובות צצה הזדמנות נהדרת לטייל בעוד מדינה שווה בדרך.

כיצד ניתן למצוא טיסות זולות לקולומביה?

מאחר וטיסות לקולומביה יוצאות ממגוון מדינות באירופה וארה"ב, ניתן למצוא טיסות זולות לאותם יעדים במגוון דילים משתלמים. הדרך הפשוטה ביותר למציאת טיסות זולות לקולומביה הן הזמנת כרטיס מבעוד מועד או הרכבת טיול עצמאי עם חיפוש אפשריות כרטיסי טיסה זולים לאירופה, ומשם עליה לטיסת ההמשך.

שדות תעופה בקולומביה

בקולומביה ניתן למצוא עשרות שדות תעופה הפזורים בין הערים השונות, אך שדה התעופה הראשי של קולומביה הוא 'אל דוראדו' הממוקם כ 15 ק"מ ממרכז העיר בוגוטה. אל דוראדו הוא שדה התעופה הגדול ביותר במדינה, ועוברות בו כמויות עצומות של נוסעים, טיסות בינלאומיות וטיסות פנים, והוא אף מהווה את הבסיס הביתי של חברת התעופה הלאומית של קולומביה- אוויאנקה. 

באל דוראדו שני טרמינלים: טרמינל 1 המשמש לטיסות בינלאומיות, וטיסות פנימיות של חברות תעופה זרות, וטרמינל 2 (TPA) בו עוברות אך ורק טיסות של חברת אוויאנקה. בנוסף בשדה התעופה הגדול ניתן למצוא חנויות, מסעדות ותחנות מוניות ואוטובוסים אל העיר.

 

טיסות פנים בקולומביה- מידע שימושי וטיפים

כאמור בקולומביה יש מגוון גדול של שדות תעופה קטנים לטיסות פנים במדינה. טיסות הפנים בקולומביה מומלצות מאוד מאחר והן מקצרות באופן ניכר את זמני ההגעה ממקום למקום במדינה העצומה, והן בטוחות יותר מנסיעות בתחבורה הציבורית. אמנם טיסות אלו לרוב מוגבלות במטען ואינן כוללות ארוחות או מאפשרות ביטולי כרטיס, אך מחירן גבוה רק במעט מנסיעה בין עירונית באוטובוס, וניתן למצוא הטבות וכרטיסי טיסה זולים כאשר מזמינים אותם מראש.  

 

התקשרו עכשיו למומחים שלנו והזמינו טיסות וטיול פרטי לנוסע העצמאי לקולומביה 
 

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס לפראירה, כרטאגנה וכל יעד המשך?
תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!