טיסות  לצ´ילה

טיסה לסנטיאגו דה צ'ילה

טיסות במחירים מיוחדים לצ'ילה

טיסות אלעל לצ'ילה דרך סאו פאולו יביאו אתכם אל יבשת קרחוני האנדים, לוולפריזו, לחוף האוקיאנוס השקט ולהרי האנדים המדהימים.עתירת היסטוריה ונופים. המדינות הגובלות ובהן והפופולריים הם פרו, בוליביה, וארגנטינה. טיסות אלעל לסאו פאולו מתבצעות 3 פעמים בשבוע בימי שני, רביעי ומוצאי שבת. כל שניתן לשלב טיסה לצ'ילה בהמשך לטיסות אלעל ליעדים בתוך דרום אמריקה המתבצע לרוב בחברות מקומיות. הטיסות לצ'ילה משולבות בטיסות המשך נוחות. במהלך טיסת אלעל שהיא רק חלק מהנתיב הכללי, ניתן לצפות בסרט וליהנות מארוחות בוקר, צהרים או ערב בהתאם לשעת הטיסה שבחרתם. בטיסות אלעל האוכל כשר למהדרין. אך יש לקחת בחשבון שחלק מחברות התעופה הפועלות במרחב היבשת והמקיימות טיסה לצ'ילה מבצעות אותן כהמשך וערוכות לכך, לכן ייעוץ של אנשי המחלקה שלנו יסייע רבות.המומחים של טרוולר טורס הנם לשרותכם. הם ישמחו לסייע בבחירת טיסות לדרום אמריקה בכלל וטיסות לצ'ילה בפרט ובתזמון טיסות ההמשך בשילוב החברות המקומיות בכל מדינה ומדינה הטסה לדרום אמריקה.

טיסות לצ'ילה – שילוב חברת מקומיות

טיסות לצ'ילה נעשות פשוטות יותר בשילוב חברת מקומיות והצוות שלנו ישמח לייעץ לכם בנדון. עם אלעל לדרום אמריקה (לסאו פאולו צריך לדייק), שהנן טיסות ישירות, יש צורך בשילוב חברות זרות מסאו ואילך. בהתאם לדרישת השוק והתנועה חברת אל על ערוכה לתגבר את הטיסות שלה לדרום אמריקה. גם חברות זרות סדירות מפעילות טיסות לדרום אמריקה טיסות לצ'ילה. מספר הטיסות לדרום אמריקה אכן מותאמות על פי דרישת הקהל ליעד זה. טיסות אלעל לדרום אמריקה ובראש ובראשונה לסאו פאולו, הנה טיסה הדגל ליבשת זאת.

טיסות לצ'ילה – טיולים לצ'ילה ובנוסף שרות אישי ומגוון פעילויות

טיפוסי הרים? דייג? דרכי היינות, עולם החי והצומח? טיולי אופניים? קיאקים, צלילה? יש מה לראות ולטייל. לצעירים חובבי סיורי טבע, עם תרמיל על הגב, למשוחררי צהל ובכלל לקהל הרחב בעלי קרובי משפחה בדרום אמריקה או צ'ילה. טיסות אלעל לסאו פאולו, הנן חידוש עבור קהל הלקוחות הישראלי שלנו והצמאים לגלות עוד טפח פלאי העולם. טיסות לצ'ילה הן רק תחילתו של מסלול טיולים וסיורים מהממים. אנשי המקצוע של טרוולרטורס יתקשרו אילכם תוך כדי טיול לוודא אתכם שאתם נהנים ושהכל הולך לפי התוכנית. לטרוולר טורס הסכמים מיוחדים אם בנושאי טיסות אלעל או טיסות בכלל לצ'ילה. מדובר בטיולים הנמשכים לפחות 10 ימים או שבועים ועד חודש ימים לביקו קרובים ומשפחות וחצי שנה בטיול משולב ביבשת הדרום אמריקאית. יש בהחלט צורך להתארגן בצורה יסודית ולהיוועץ עם המומחים שלנו ליעד זה, טיסות לדרום אמריקה וטיסות לצ'ילה זה המקצוע שלנו.

טיסות לצ'ילה – נופש ונפש

תכנון טיולים בצ'ילה, טיסות נבחרות לדרום אמריקה וטיסות לצ'ילה עצמה, מהוות לפעמים חלק מחבילת נופש במחיר אטרקטיבי שטרוולר טורס מציעה לקהל הלקוחות שלה. טיסות אלעל לסאו פאולו הופכות את נושא מחיר טיסות לדרום אמריקה למאוד תחרותי בהשוואה ליעדים אחרים בעולם הטיסות לצ'ילה פתחו חלון הזדמנוית רחב ביותר בפני הקהל הישראלי כאשר המגמה התיירותית לארץ זו בעליה מתמדת. קהל הנוסע מורכב מצעירים ו"מוגרים שמעל גיל 20 ועד 120" .בסיוע טרוולר טורס נתאים עבורכם טיסה לצ'ילה בשילוב עם טיסות אלעל על מנת לבנות לכם טיול לצ'ילה על פי שיטת "עשה זאת בעצמך יחד איתנו"...הטיסה לצ'ילה שבדרום אמריקה, תגשימו חלום ותיהנו מחוויה בפני עצמה. אל תהססו עוד, פנו עוד היום לטרוולר טורס ולמחלקת טיסות לדרום אמריקה וספציפית ולבקש טיול לצ'ילה עם מגוון האפשרויות הקיימות. קיימת אפשרות בטוחה ולבחור טיסות אלעל לסאו פאולו ולהמשיך משם את המסע הקסום. לא לשכוח לחזור משם בשלום ועם סומבררו מקומי טיפוסי דרום אמריקה.

טיסות לפרו - גן העדן של דרום אמריקה

טיסה לפרו היא טיסה נוחה, ובמהלכה ניתן לצפות בסרט וליהנות מארוחות בוקר, צהרים או ערב בהתאם לשעת הטיסה שבחרתם. טיסות לפרו מצטיינות באוכל משובח על פי מסורת המקום, אולם יש לקחת בחשבון שחלק מחברות התעופה הפועלות במרחב היבשת לא מצוידות באוכל כשר. מומלץ לפני נסיעתכם להתייעץ עם המומחים של טרוולרטורס. הם ישמחו לסייע בבחירת טיסה לפרו שבדרום אמריקה ובתכנון ותזמון טיסות ההמשך בשילוב החברות המקומיות בכל מדינה ומדינה בדרום אמריקה.

במידה וטיסה לארגנטינה מעניינת אתכם, טרוולר טורס מציעה מגוון טיסות לדרום אמריקה. היכנסו לבדוק
טיסות לברזיל, טיסות לארגנטינה , טיסות לפרו, טיסות לקולומביה

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס לדרום וצפון צ'ילה? תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!