טיסות לקמבודיה

טיסה לקמבודיה

החוויה קסומה עם טיסות לקמבודיה


אין ספק שאם יש יעד שחובה על כל מטייל במזרח הרחוק לבקר בו - הרי שזו קמבודיה. תתפלאו, אך דווקא מדינה קטנה ועניה זו, הופכת להיות פנינה תיירותית של ממש בשנים האחרונות .קמבודיה אמנם ידעה לא מעט סבל לאורך ההיסטוריה במאה ה20, אך כיום היא משקמת את עצמה, והיא מבינה את הפוטנציאל העצום שלה. בקמבודיה יש נופים מיוחדים מאד, מקווי מים עצומים, רכסי הרים, ואף בעלי חיים בכמויות עצומות. כך למשל, לקמבודיה יש שיא עולמי, שכן במקווי המים שלה, יש את הכמות העשירה והמגוונת והגבוהה ביותר של דגי מים מתוקים. אם כך, איך ניתן להזמין טיסות לקמבודיה ולהגיע לארץ המרתקת הזו?

 טיסות עם חניית ביניים

כרגע אין טיסות סדירות וישירות בין ישראל לקמבודיה. ברוב המקרים, כדאי לאתר טיסות לקמבודיה שכוללות חניית ביניים, ויוצאות במועדים קבועים. מי שמציעות את הטיסות הללו הן חברות תעופה זרות כמו רויאל ג'ורדניאן, בנג'קוק איירוויז, לופטהאנזה, אייר פראנס, ועוד חברות נוספות. יש לשים לב שלעתים חניית הביניים היא באסיה, ואז משך הטיסה הוא קצר יחסית ועומד על 13 שעות (קמבודיה היא יעד רחוק, ולכן הכל יחסי), ולעתים מדבור על חניית ביניים דווקא באירופה, מה שמאריך את יעד הטיסה, אך לעתים הדבר מוריד את עלויות הכרטיס באופן ניכר.

איך מטיילים בתוך קמבודיה?

נמל התעופה הבינ"ל היחידי של קמבודיה, ממוקם בסמוך לפנום פן עיר הבירה. מי שעולה על טיסות לקמבודיה ונוחת, יגלה שהוא אמנם לא רחוק במיוחד מפנום פן (פחות מ10 ק"מ למרחק), אך אין הרבה דרכים להגיע אליה. אמנם יש אוטובוסים שמגיעים לפנום פן, אך הם ברמה נמוכה יחסית. הדרך המומלצת ביותר לתחבורה באזור זה היא פשוט להזמין מונית. המחירים הם נמוכים במיוחד, ונהגי המוניות הקמבודיים הם אדיבים למדי.

 ומה עם מזג האוויר בקמבודיה?

קמבודיה ממוקמת בדרום מזרח אסיה, ולכן האקלים שלה נראה מעט מוזר לתייר הישראלי. רוב הישראלים שמחפשים טיסות לקמבודיה, עושים זאת בעת שכאן חורף - אך בקמבודיה קיץ. הקיץ הקמבודי הוא חם ויבש במיוחד, ואין זה נדיר שהטמפרטורות מגיעות גם ל40 מעלות, ויש להיערך לכך בהתאם. החורף הקמבודי מתחיל בחודש מאי ונמשך עד לנובמבר. הוא מאופיין בגשמי מונסון עזים, ויש להיערך לכך בהתאם.

טיסות לקמבודיה – מדינת הקסם

בטיול בקמבודיה תמצאו חופים יפה כמו בתאילנד אבל בלי הגאות התיירות; מאכלים עדינים כמו בוייטנאם, שעדיין לא התגלו, ומקדשים מרהיבים ששמים את אלה שבבורמה ואינדונזיה בצל. זהו לב של דרום מזרח אסיה, אם תכננתם לבלות שבוע בקמבודיה, זה הזמן לחשוב שוב! תוכלו לקחת טיסה לתאילנד ומשם לבקר בקמבודיה והאיזור.

טיסות לקמבודיה – מדינת המקדשים

העיר אנגקור היא שוב הסמל של האומה, המביאה צליינים מכל רחבי העולם. השלום הגיע אל הארץ היפה הזה לאחר שלושה עשורים של מלחמה. העם הקמבודי פתחו את זרועותיהם אל העולם והתיירות התקבלה היטב. קמבודיה היום היא ירושה של אימפריית Khmer האדירה, אשר במהלך תקופת אנגקור, שלטה בלאוס, תאילנד ווייטנאם. שרידי האימפריה הזאת ניתן לראות את במקדשים של אנגקור האגדית, אנדרטאות ללא תחרות בקנה מידה גדול בדרום מזרח אסיה. 

טיסות לקמבודיה – גם חופים ונחת

טיסה לקמבודיה תזכיר לכם ממש כמו טיסה לתאילנד רק פחות מתוייר. כאן תוכלו להירגע בעיירת החוף המנומנמת של Kampot ולטייל בפארק הלאומי Bokor, לרכוב על פילים בג'ונגלים של Mondulkiri, לבלות עם דולפיני המקונג ב Kratie או פשוט לבחור החוף ולהירגע ליד העיר Sihanoukville.

טיסה לקמבודיה – אנשיה הם האוצר הגדול

למרות שיש להם את הפלא השמיני של העולם בחצר האחורית שלה, האוצר הגדול ביותר של קמבודיה הוא אנשיה.
ה-Khmers נאבקו במשך שנים: שפיכות דמים, עוני וחוסר יציבות פוליטית. בזכות האופטימיות המדבקת, שומרים על חיוך שלם בפניהם; והמבקרים עוזבים את קמבודיה עם חיבה והערצה על תושבי הממלכה הזו.

טיסה לקמבודיה – רק בטרוולר טורס

בטרוולר טורס תוכלו למצוא טיסות לקמבודיה במחירים מוזלים. ביניהן, טיסות לקמבודיה בחברת רויאל ג'ורדאניין עם עצירה בעמאן ובבנגקוק, טיסות לקמבודיה עם חברת התעופה קתאי פסיפיק עם עצירה באירופה ובהונג קונג, וכמובן, למי שמעדיף חברות תעופה ישראליות – יש גם טיסות אלעל לתאילנד ישירות ומשם טיסת המשך לקמבודיה.
בטרוולר טורס נדע להתאים לכם את טיסה לקמבודיה במחיר הנמוך ביותר שקיים בשוק התיירות, ולהוסיף לתכנון גם אטרקציות, טיסות פנים ומלונות. לא קונים כרטיסי טיסה לקמבודיה בלי לדבר קודם עם טרוולר טורס.