טיסות לבריסל

מדוע כולם מזמינים חבילת נופש לבריסל?

אם תשאלו אדם ממוצע לאן הוא טס - יש סיכוי גבוה למדי, שתגלו שגם הוא, כמו רבים אחרים, הזמין זה עתה חבילת נופש לבריסל. אז מה יש בבירה הבלגית הזו, שהופך אותה למיוחדת כל כך? מי שמסתכל מקרוב על בריסל, מגלה עיר מיוחדת מאד - עיר עם היסטוריה מפוארת, עם עשרות אתרים מיוחדים לתיירים, וכל זאת עם תשתית מערבית ומתקדמת במיוחד. עם זאת, בניגוד לבירות אירופאיות אחרות, אתם לא תרגישו שאתם הולכים לאיבוד בתוך בריסל ויש בתוכה הרגשה שהיא כמעט ביתית. אז למה אתם מחכים?  
להזמין טיסה לבריסל הטיסות שיוצאות מישראל לבריסל, טיסה לבריסל יוצאות בתדירות גבוהה יחסית. כאשר אתם מזמינים חבילת נופש לבריסל, יש לכם שלוש אפשרויות שונות. אחת היא להזמין טיסה ישירה וסדירה, במחיר נוח יחסית. אם אתם רוצים להוריד עלויות, אפשר לבחור בטיסת שכר, אף כי רוב הטיסות הישירות מישראל לבריסל הן סדירות. אפשרות שלישית היא להזמין טיסות עם חניית ביניים, לרוב בגרמניה. טיסות אלו מוצעות ע"י חברות כמו סוויס אייר ולופטאהזנה. הטיסות הישירות לעומת זאת, מוצעות ע"י חברות ישראליות כמו ארקיע ואל על, וכן בריסל איירליינס. הטיסות נוחתות כולן בנמל תעופה אחד, במרחק של 10 ק"מ מבריסל. אפשר להגיע למרכז העיר באמצעות רכבת אקספרס מהירה, או דרך האוטובוס, או לשכור רכב בנמל התעופה.

מה אפשר לעשות בבריסל?

כמובן שאם הזמנתם חבילת נופש לבריסל, אתם תרצו לבקר באתרים השונים שהעיר יכולה להציע לכם. אפשר לבקר באטומיום, שהוא פסל תצפית שבתחילה נבנה לתערוכה, ועם השנים נותר כסמל גאווה בלגי. אפשר לבקר בעמוד הקונגרס שמייצג את החירויות האירופאיות. כדאי לא לוותר על ביקור בכיכר הגדולה של בריסל, שמדריכי תיירים טוענים שהיא הכיכר היפה ביותר בכל אירופה.  גם הקתדרלה של מיכאל הקדוש, נחשבת לאחת מהקתדרלות היפות ביותר בכל אירופה. ביקור ברחוב סאלבון, יוביל אתכם לשכונה היוקרתית ולעולם הבוהמה של בריסל, עם אמנים, שחקנים ובדרנים שכל בלגי יכול לזהות. 

מתי להזמין את הנופש לבריסל?

כאשר אתם מזמינים חבילת נופש לבריסל, קחו בחשבון שמזג האוויר בעיר הוא אירופאי קלאסי. כלומר - החורף בבריסל הוא גשום מאד, ולעתים גם מושלג (אף כי לא תמיד), וטמפרטורות נמוכות למדי. הקיץ הוא נעים מאד, ולכן רוב הישראלים מזמינים חבילות נופש לבריסל בעיקר בין חודש מאי לחודש ספטמבר, ואז גם אפשר למצוא מגוון רחב של חבילות. נופש משפחתי כפרי נופש בבלגיה