טיסה לברינדיזי

טיסה לברינדיזי פוליה העקב של איטליה 


העיר ברינדיסי היא אחת מהערים המדהימות ביותר שיש לאיטליה להציע לכם. היא ממוקמת ב"עקב" שלה, במידה ואתם מזהים את צורת המגף של איטליה. יש לציין שברינדיסי היא גם נפה שלמה בתוך איטליה, וגם עיר הבירה של הנפה, והיא נחשבת לאחת מהערים המרכזיות והחשובות ביותר באיטליה כולה, ולאורך ההיסטוריה של איטליה, היא אף שימשה לעתים כעיר בירה, כתחליף לרומא. כיום, מי שמחפש טיסה לברינדיסי, מעוניין בחופשה במקום שקט ופסטורלי, עם השפעות בלקניות קלות, אווירה נעימה, ומגוון רחב של אתרים, מסעדות, ומועדונים שאפשר לצאת אליהם

 איך מגיעים לברינדיסי? 

טיסה לאיטליה ברינדיזי אם אתם רוצים לאתר טיסה לברינדיסי, חשוב לזכור שתקופת הקיץ ישנן טיסות ישירות ליעד מקסים זה וגם חבילות נופש לזוגות ולמשפחות עם בתי מלון ברמת תיירות ואיזורי נופש מעולים למשפחות למרות שבשאר ימות השנה אין קו ישיר של טיסות מישראל לברינדיסי. האפשרות הטובה ביותר אם כן, היא לחפש טיסות עם חניית ביניים. חברת אליטליה מציעה לעתים טיסות עם חניית ביניים, בעיקר בתוך איטליה, אשר ממשיכות לברינדיסי. כמו כן, חברות תעופה זרות כמו לופטהנזה, סוויס אייר וטורקיש איירליינז, מציעות מעת לעת טיסות עם חניית ביניים במדינות מחוץ לאיטליה, ומשם להמשיך לברינדיסי. משך הטיסה מישראל לברינדיסי הוא יחסית קצר אם מדובר על טיסה בקו ישר, ולכן אפשר גם לעשות חניית ביניים בתורכיה או בבלקן, כדי לא לעשות מעקף. נוסף על כך, בעונת הקיץ, ניתן לאתר טיסות שכר ישירות מישראל לנמל התעופה בברינדיסי וכדאי לעקוב אחרי ההצעות הללו.

ומה עם נמל התעופה? 

במחוז ברינדיסי יש רק נמל תעופה בינ"ל אחד, שנקרא פאפולה קסלה. נמל תעופה זה, מרוחק כ6 ק"מ בלבד מברינדיסי העיר. מדובר על נמל תעופה חשוב יחסית ומרכזי לאיטליה, מהווה גם שער עבורה מזרחה. כמו כן, מדובר על נמל תעופה שהוא אזרחי וצבאי גם יחד, ולכן הוא מהווה נקודה אסטרטגית חשובה מאד לאיטלקים. אם אתם עולים על טיסה לברינדיסי ונוחתים בסוף בפאפולה קסלה, תוכלו להמשיך לברינדיסי עצמה דרך אוטובוסים, מוניות, רכבות, או לשכור רכב.

לטייל בברינדיסי כל השנה 

אחת הסיבות לכך שבשנים האחרונות ישראלים ותיירים מכל העולם בוחרים לעלות על טיסה לברינדיסי היא מזג האוויר הנוח. אמנם הטמפרטורות כמובן משתנות בהתאם לעונה, אך ככלל, מספר הימים הגשומים בברינדיסי הוא מועט מאד, ולרוב מדובר על פחות מ60 יום בשנה, כך שאפילו החורף לא נחשב גשום במיוחד. לכן, אפשר לבוא לברינדיסי כמעט בכל חודש בשנה, וליהנות ממזג אוויר מושלם.
 בטרוולרטורס, תוכלו להזמין חבילת טיסה ורכב במחיר מוזל  וחבילת נופש לפוליה .