טיסות לברזיל 

טיסות לברזיל

ברזיל היא אחד היעדים הפופולריים והמרתקים בדרום אמריקה. הקסם של ברזיל כולל ערים תוססות ונופים מרהיבים והיא מושכת אליה תיירים רבים מישראל ומהעולם.

טיסות ישירות לברזיל מישראל ניתן למצוא כיום רק דרך חברת Latam המפעילה קו ישיר מישראל לסאו פאולו, אך מחיר הטיסה יקר בהתאם. טיסות נפוצות יותר לברזיל כוללות עצירת ביניים אחת או יותר באירופה, בדרך כלל במדריד, פריז, אמסטרדם, לונדון ופרנקפורט. כמו כן קיימות טיסות המבצעות תחנת עצירה באיסטנבול, ניו יורק, טורונטו ואפילו באתיופיה.  

כרטיסי טיסה לברזיל ומשך הטיסה

ההגעה לברזיל יכולה להתבצע במספר דרכים: הדרך המהירה והיקרה ביותר היא רכישת כרטיסי טיסה ישירים, והיא תימשך כחמש עשרה שעות. כרטיסי טיסה זולים לברזיל ניתן להשיג על ידי רכישה נפרדת של כרטיסים לאחד מהיעדים הנפוצים באירופה למשל, מהם יוצאות טיסות סדירות לברזיל לעיתים קרובות. אפשרות נוספת היא מציאת כרטיסי טיסה למדינות שכנות בדרום אמריקה, והגעה לברזיל דרך טיסת פנים. זמן ההגעה עם טיסות שמבצעות עצירת ביניים אחת או יותר מתקרב לשמונה עשרה שעות ולפעמים יותר מכך.

שדות תעופה ראשיים בברזיל 

נמל התעופה בעל השטח בגדול ביותר בברזיל הוא ריו דה ז'נרו, הממוקם כ20 קילומטרים מהעיר. נסיעה מהשדה אל העיר תימשך כ45 דקות באמצעות אוטובוסים היוצאים תדיר ועוצרים בנקודות מרכזיות. נמל התעופה השני בגודלו הוא שדה התעופה ברזיליה, השוכן בבירת ברזיל. נמל התעופה סאו פאולו הוא העמוס ביותר בברזיל בפרט ובדרום אמריקה בכלל, מבחינת כמות האנשים והטיסות העוברות בו. נסיעה משדה התעופה אל העיר סאו פאולו יכולה להתבצע באמצעות אוטובוס ציבורי זול, שאטל שמחירו מעט יותר גבוה אך הוא יותר נח, או מונית שעלותה היא הגבוהה ביותר. 

טיפים שימושיים לטיסות פנים בברזיל

גודלה העצום של ברזיל הופך את טיסות הפנים בה למצרך מבוקש. טיסות פנים חוסכות למטיילים שעות נסיעה רבות באוטובוסים, והן כדאיות למרות שמחירן יקר יותר. כיום חברות תעופה רבות מציעות טיסות פנים בברזיל, כך שניתן ואף מומלץ לערוך מראש סקר שוק, הן מבחינת עלויות והן מבחינת תקנוני הביטול, תשלום נוסף על ציוד, ארוחות וכדומה. כמו כן מרבית החברות מאפשרות לרכוש מראש כרטיסייה של מספר טיסות פנימיות במחירים מוזלים יותר. 

 

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס לאיגואזו, מנאוס, סלוודור או כל יעד אחר? תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!