טיסה לברזיל לחגיגה שלא נגמרת

טיסה לברזיל לחגיגה שלא נגמרת


אם אתם רוצים חופשה באווירה שונה ואחרת - מדוע שלא תעלו על טיסה לברזיל, ותחפשו לאחת הארצות המדהימות ביותר שיש? טיסות לברזיל יובילו אתכם לאת המדינות הגדולות ביותר בעולם - ועם כלכלה שהולכת וצומחת באופן משמעותי. לא לחינם ברזיל תהיה המארחת של המשחקים האולימפיים ושל המונדיאל הקרוב, שכן מדובר על מדינה עם תרבות מגוונת - בשילוב בין התרבות הפורטוגזית לבין התרבות המקומית והעתיקה. ברזיל כוללת ערי ענק, לצד כפרים מסורתיים, וכמובן ג'ונגל האמזונס. אז איך מגיעים אליה?

כל מה שצריך לדעת על הטיסות לברזיל

טיסות לברזיל מישראל הן ארוכות למדי. בעבר, היה אפשר למצוא קו קבוע של טיסות ישירות בין ישראל לברזיל, אך לאחרונה הוא נסגר. כיום עם זאת, אפשר למצוא טיסות סדירות עם חניית ביניים לברזיל. כמו כן, בעיקר בחודשי הקרנבל הגדול בריו דה ז'נרו - אפשר למצוא לא מעט טיסות שכר לברזיל, שהן ישירות. כמה שעות נמשכת טיסה לברזיל? ככלל, טיסה ישירה מישראל לברזיל ללא עצירה, נמשכת כ-18 שעות, ולכן בכל מקרה, רוב המטיילים מעדיפים טיסה עם חניית ביניים בכדי שיוכלו להתרענן, ובדרך גם להוריד את עלויות הטיסה, שהן יקרות יחסית בשל המרחק הרב. אנו ממליצים בטיסה לברזיל לעשות השוות מחירים. הפרשי השעות בין ישראל לברזיל הם: שעון ישראל מקדים את שעון ברזיל ב- 6 שעות. כנון לכתיבת שורות אלה חברת בתעופה הישראלית אל אל סגרה את קו הטיסה הישיר שלה ולא מתבצעת טיסת אל אל לברזיל, אף חברת טעופה ברזיליית לא טסה ישירות לישראל. והחברת הטעופה יחידה שמבצעת טיסות ישורות מישראל לברזיל היא חברה אמריקאית בשם LATAM. המטבע בברזיל הוא ריאל ברזילאי. וכמובן שאנחנו מוכרים כרטיסי טיסה לברזיל. 

היכן נוחתים בברזיל?

ברוב המקרים, טיסות לברזיל נוחתות באחד משני נמלי התעופה הבינ"ל הגדולים והמרכזיים של ברזיל. נמל תעופה אחד הוא זה שנמצא בסמוך לריו דה ז'נרו. מדובר על נמל התעופה הגדול ביותר בכל דרום אמריקה, והוא מתוכנן בהתאם. יש לקחת בחשבון לעתים שהוא צפוף מאד בשל זרם התיירים ההמוני שנמצא בו ברגע אחד. נמל תעופה שני, הוא זה שנמצא בסמוך לעיר סאו פאולו. מדובר על נמל תעופה גדול מאד, מאורגן ומתוכנן היטב. בשני נמלי התעופה תמצאו שירותים מגוונים, אפשרות להשכרת רכב והחלפת כסף, מסעדות ובתי קפה. יש לציין שחברת אל על הישראלית מציעה טיסות בקו ישיר לברזיל, וכן חברות תעופה גרמניות וספרדיות. תוכלו גם להגיע בעזרת מבחר הטיסות לדרום אמריקה למדינה אחרת ולהמשיך לברזיל. 

מתי מומלץ לטוס לברזיל ?

מזג האוויר בברזיל הוא נפוץ מאד, ובעצם, ברזיל מחולקת ללא פחות מחמישה אזורי אקלים שונים, כך שהמועד של טיסות לברזיל, תלוי מאד באזור שבו תרצו לטייל. יש לציין שבין החודשים מרץ לאפריל, מתרחש הקרנבל המפורסם בריו דה ז'נרו. מבחינת אקלים - זהו מועד מושלם לטיול באזור. מצד שני, יש לזכור שמאחר שהפופולריות של הקרנבל היא גבוהה - מחירי הטיסות עולים, והיא עיר צפופה במיוחד. עם זאת, מדובר על חוויה מדהימה, שלא כדאי להחמיץ.
 

טיסות זולות לברזיל - הגשמת החלום קרובה יותר מתמיד

טיסות לברזיל עם נחיתה בריו דה ז'נרו מהוות פתח לא רק לטיול בברזיל עצמה, אלא גם ליעדים אחרים, כגון  טיסות לפרו, מקסיקו, גואטמלה, אקוודור, בוליביה, אורוגוואי, ארגנטינה וציל'ה שביבשת דרום אמריקה. טיסה לברזיל היא חוליה בשרשרת טיסות ובהמשך ניתן לשלב טיסות המשך ליעדים בתוך דרום אמריקה בשילוב חברות מקומיות. טיסות לברזיל נוחות וניתן לצפות במהלך הטיסה בסרט ובאקטואליה וליהנות מארוחות בוקר, צהרים או ערב בהתאם לשעת הטיסה שבחרתם. במהלך טיסות לברזיל הצוות לא חוסך מאמצים על מנת לפנק את הנוסעים ליעד זה, עד הנחיתה בריו דה ז'נרו. מומלץ לפני נסיעתכם להתייעץ עם המומחים של טרוולר טורס. הם ישמחו לסייע בבחירת זמני טיסות לברזיל ובמידת הצורך בתכנון נכון של טיסות המשך לדרום אמריקה טיסה לארגנטינה,טיסה לברזיל,טיסה לפרו, טיסה לקולומביה.
 אנו מתמחים באירגון ותכנון טיול פרטי למטייל  העצמאי לברזיל.

עדיין מתלבטים אם כדאי לקחת טיסה לברזיל?

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא תגובות של לקוחות מכובדים, שנהנו מהשרות המקצועי של טרוולר טורס גם של הטיסות וגם של הטיולים בדרום אמריקה. טיסות לארגנטינה, טיסות לצ'ילה, טיסות לברזיל הן רק טפח קטן מהחוויה של הנוסעים ליבשת זו, בנוסף ליעדים אחרים רבים שאנו מציעים, אין ספק שזקוקים לייעוץ מקצועי על מנת לקבל תגובות כגון אלה (ראה מדור נוסעים כותבים באתר). מכל הסיבות הנכונות - טיסות לדרום אמריקה זה רק טרוולר טורס.

גולשים שהתעניינו ב: טיסות לברזיל
יתכן שגם יתעניינו ב: טיול לברזיל

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס לאיגואזו, מנאוס, סלוודור או כל יעד אחר? תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!