טיסות לברטיסלבה

טיסות לברטיסלבה


האם אתם יודעים מהי אחת מהערים המפוארות ביותר באירופה? אם אתם חושבים שזו פריז, לונדון או רומא, כדאי לחשוב שוב. מדובר דווקא על ברטיסלבה, עיר הבירה של סלובקיה. ברטיסלבה היא עיר עם היסטוריה מפוארת וארוכה מאד. כיום, מי שעולה על טיסות לברטיסלבה, מגיע לעיר שכוללת בתוכה מוזיאונים, גלריות, תיאטרון, אופרה, אולמות קונצרט מיוחדות, במות פתוחות - וכל זה כמובן בשילוב של נהר הדנובה המקסים שחוצה את העיר, ונותן לה נופך מיוחד. ברטיסלבה אם כן, היא יעד מוביל לחופשה. אז איך אפשר להגיע אליה?

כך מגיעים לברטיסלבה במהירות 

אם אתם רוצים לאתר טיסות לברטיסלבה שיהיו ישירות, אין שום בעיה. חברת סאן דור הישראלית,או טיסות שכר נוספות מציעה טיסות ישירות מישראל לברטיסלבה, שיוצאות באופן קבוע. מדובר על טיסות שיוצאות לכל אורך חודשי השנה, וניתן להזמין טיסה גם זמן רב מראש, וגם ברגע האחרון. משך זמן הטיסה הישירה עומד על שלוש וחצי שעות, כך שמדובר על טיסה קצרה. אם אתם רוצים לאתר טיסות שיהיו זולות יותר, אפשר למצוא טיסות של חברות תעופה כמו לוט פוליש או איגן איירליינס. מדובר לרוב על טיסות עם חניית ביניים באירופה, מה שמוריד את העלויות באופן משמעותי.


ואיך מגיעים לעיר  ברטיסלבה עצמה?

 אם עליתם על טיסות לברטיסלבה והגעתם כמובן בשלום, אתם תרצו להגיע כמה שיותר מהר לעיר עצמה. הדרך המומלצת ביותר היא להיעזר בשירות המוניות של נמל התעופה. המוניות הן זולות ומביאות אתכם לעיר תוך מספר דקות. האוטובוס הם יעילים, אך משך הנסיעה הוא ארוך למדי. אפשר לנסוע ברכבת שנחשבת גם למוצלחת, ויש גם אפשרות להתאגד כקבוצה ולהזמין הסעה פרטית או אפילו להגיע בלימוזינה, שכן מחירי ההסעות בסלו בקיה הם נמוכים למדי.ברטיסלבה היא היעד הקרוב ביותר להרי הטטרה שבסלובקיה אחד היעדים המקסימים שקיימים ועדיין לא ממוסחרים ומי שגילה אותה זכה בגדול. טרוולר טורס מציעים חבילות של טוס וסע לברטיסלבה, או חבילות נופש הכוללות טיסות רכב ומלון.


מתי כדאי לבקר בברטיסלבה?

 הזמן המומלץ ביותר לחופשה בברטיסלבה, היא עונת הקיץ. מומלץ לעלות על טיסות לברטיסלבה בקיץ, משום שהחורף בסלובקיה הוא קשה למדי - יש גשמים מרובים, והטמפרטורות יכולות גם לרדת מתחת לאפס. לעומת זאת, הקיץ בברטיסלבה הוא נעים מאד, ממוזג, וכמעט שלא יורדים גשמים בעיר. הדבר מאפשר לכם ליהנות מחופשה נוחה במיוחד, בעלויות משתלמות.