טיסות זולות לבלגיה

 

טיסות זולות לבלגיה

בריסל, בירת בלגיה  מאפשרת חוויה בלב אירופה, ליהנות משפע של קסם, הדר ואיכות שיש לארץ האירופאית והשלווה הזאת להציע. החל מעיירות ציוריות, טירות מפוארות ונסתרות, כפרים, שווקי פרחים וכו'.  הבונוס הנוסף הוא שבלגיה נמצאת ממש בלב ליבה של אירופה, מה שמאפשר לשלב אותה עם טיול לאמסטרדם למשל.

הזמנת טיסה לבלגיה מראש

חברות התעופה מעניקות הטבות ותמריצים לממהרים לשריין מקומות טיסה. הזמנת טיסות לבלגיה, כמה חודשים מראש, תאפשר הנחה של עד 30%. כיום, בעידן האינטרנט הגלובלי, ניתן לבצע חיפוש ממוקד במנועי חיפוש, אשר מפעילות חברות התיירות השונות ולבצע השוואת מחיר יעילה, בחיפוש קצר, ניתן להגיע לחיסכון של מאות דולרים לטיול.

טיסה לבלגיה כנקודת קישור

טיסות לבלגיה מישראל יוצאות כמה פעמים בשבוע, הן יקרות יותר מטיסות שכר או מטיסות עם נקודת עצירה אחת. היות ובלגיה היא יעד מרכזי מאוד באירופה, ובעצמה מהווה נקודת קישור ליעדים אחרים, במידה ומדובר בטיול של מעל  ארבעה ימים, שווה לשקול שילוב של טיול לבלגיה עם יעד סמוך אחר, כמו גרמניה, הולנד, צרפת, לוקסמבורג או איטליה. באמצעות הזמנת טיסות לבלגיה עם נקודת קישור נוספת, ניתן יהיה לעצור ללינה ביעד הקישור, ולהמשיך בטיסה יום או יומיים אחרי.

טיפים לטיול בבלגיה

רוב רובה של בלגיה מישורי, חלק קטן מאוד ומשותף ללוקסמבורג בחבל הארדנים נחשב להררי (כ-600 מטר מעל פני הים). בשל האופי הטופוגרפי שלה, היא מזמינה לטיולי אופניים ורכבות.

מערכת התחבורה הציבורית של בלגיה יעילה מאוד, ונוחה למעבר בין עיר לעיר, אולם גם טיול ברכב יכול להעניק חוויה נעימה ושלווה. שוקולד- השם של בלגיה, כאשר מדובר בשוקולד הולך מלפניה, ביקור במפעל שוקולד, המתעד את תהליך הייצור וטעימה בשוקולד, שנרקח באותו הרגע היא חוויה ערבה לחך ולנפש. אתר נוסף, שכדאי לראות, הוא בנין האיחוד האירופאי, אשר נמצא בבירה בריסל.