טיסות לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה היוצאות מישראל נוחתות בשדות התעופה של סידני ושל מלבורן לאורך כל ימות השנה. 
משך הטיסות לאוסטרליה הנמצאת בקצה העולם הוא כ - 20 שעות במינימום ולכן, לרוב לא מדובר בטיסה ישירה אלא בטיסה עם עצירת ביניים.
טיסות לאוסטרליה יוצאות מהארץ עם חברת אלעל דרך המזרח או דרך אירופה, עם חברת רויאל ג'ורדניאן דרך עמאן, עם חברת קוריאן אייר דרך סיאול, עם חברת קטאיי פסיפיק ועוד אפשריות.

הכנות לטיסה לאוסטרליה - טיפים והמלצות:

טיסות לאוסטרליה יובילו את התייר הישראלי לארץ האגדות שכבר איננה עוד תעלומה יבשתית.  שלב ראשון לפני הטיסה לאוסטרליה זו הויזה לאוסטרליה אשרת הכניסה שיש להסדיר לפני הנסיעה .בנוסף, ניתן לשלב טיסה לאוסטרליה עם יעדים אחרים, למשל לקחת טיסה לסין, לטייל במדינה הקסומה ומשם להמשיך אל היבשת הקטנה ביותר בעולם.במהלך טיסה לאוסטרליה בכל חברה סדירה, כולל טיסה לאוסטרליה עם אל על (טיסה מפוצלת דרך יעדי ביניים) תוכלו להתרשם מגובה של 35.000 רגל, מן היבשת הקטנה ביותר בעולם. טיסות לאוסטרליה מובילות לאזור מוקף מהאוקיאנוסים ההודי והשקט. אוסטרליה נמתחת לאורך של 4000 ק"מ ממערב למזרח ו-3200 ק"מ מצפון לדרום. בצד המזרחי רצועת חוף המתארכת מהצפון עד הדרום אינה נופלת מחופיה המקסימים של הקראיבים גם בזכות שונית האלמוגים. באזור זה מרוכזת רוב אוכלוסיית המדינה.

עונות הפוכות

טיסה לאוסטרליה תאפשר לכם לגלות גם את הצד המערבי של היבשת המקסימה והבנויה מרמה ורכסים כאשר בחלק הדרומי  שרשרת רכסים ורצועת חוף פורה בה מרוכזות מרבית ערי היבשת (כמו פרת' למשל). טיול מוצלח מתחיל עם טיסה לאוסטרליה בחברת תעופה סדירה (מומלץ) כאשר על התייר לדעת שהאקלים באוסטרליה "הפוך" בעונות השנה, בהשוואה לאקלים השורר אצלנו. טיסות לאוסטרליה בחורף הן טיסות המתקיימות בחודשים יולי ואוגוסט. חשוב להבין שהתנאים האקלימים שונים מקצה אחד לשני של היבשת. שליש מהיבשת חשופה לחורפים קרים ובמיוחד, בטאסמניה  ובאזורים הררים (מתחת ל-10 °C  בין אדלייד ומלבורן) וקיץ חם (20-25 °C בממוצע). באזור הדרומי של אוסטרליה פוגשים מזג טרופי. מרכז היבשת (Red Center) מאוד חם ויבש. הלילות קרים. טיסות לאוסטרליה יהיו עבורכם חוויה בפני עצמה ושונה לחלוטין מאחרות.

מתי לטוס לאוסטרליה?

התקופה הנוחה ביותר לבחירת מועד לחופשה תלויה בהחלטה שלכם. היות ומזג האויר נוח כל שנה בסופו של דבר, אתם יכולים לגלות את אוסטרליה בכל עת. יש כמה תקופות שצריך להימנע: רצוי להימנע מלקחת טיסה לאוסטרליה, בעונת הגשמים אל צפון היבשת (דצמבר-פברואר), ולא מומלץ להגיע אל ה- Red Center  בחורף (יוני-אוגוסט), אלא אם ברצונכם לקחת טיסה לאוסטרליה ולבלות חופשת סקי. בתקופת חופשות בתי ספר המחירים גבוהים. התקופה הטובה ביותר לקחת טיסות לאוסטרליה ולטייל ביבשת היא באביב,  בין ספטמבר לנובמבר.

קמפינג ומלונות יוקרה

טיסה לאוסטרליה מביאה אתכם למדינה עם מגוון אפשרויות טיול. ניתן לצאת אל טיולים לאוסטרליה במגוון דרכים, מקמפינגים במחירים אטרקטיבים. כולל camping-carr, ועד שהייה במלונות יוקרתיים. לאלה הבוחרים את הפורמולה הזולה יותר (קמפינג) יש לדעת שהאתרים נקיים, מטופחים עם כל השירותים הסניטרים, נמצאים הרחק ממרכזי הערים. טיסה לאוסטרליה מאפשרת לשלב בחבילה שהיה באכסניות נוער -בהן ישנם חדרים של 4 עד 8 מיטות עם שירותים ומקלחות משותפות. קיימים גם שרותי כביסה ומטבח לבישול. אוסטרליה מאפשרת לנוסע הבודד לישון בתוך שק שינה בפארקים הלאומים או שמורות טבע.לאלה המתכננים ללון בבתי מלונות קיימות טיסות לאוסטרליה משולבות בחבילות הכוללות מלונות בדירוג שבין 3 כוכבים ומעלה והכל בהתאם לתקציב שלכם. היקרים ביותר הם באזור סידני, כוללים רשתות הגדולות הילטון, היאט, מרידיאן ואקור, כל אלה ועוד מבלי לזנוח את בתי הארחה,  אוסטרליה ממתינה לכם.