טיסות לאפריקה

טיסות זולות לאפריקה

טיסות ליוהנסבורג וטיסות לקייפטאון
מדוע אנשים מחפשים טיסות ליוהנסבורג? 

יש לא מעט יעדים שאפשר לטייל בהם ברחבי העולם. אז מדוע אנשים מרחיקים לכת עד כדי כך, ומבקשים להזמין טיסות ליוהנסבורג? לכאורה, לעיר הבירה של דרום אפריקה, יש מראה סטנדרטי - מבחוץ היא נראית כמו עיר אפורה עם כמה בניינים. בפועל מדובר על כרך עצום, מוקף בשפע של יערות וגנים, שעובר תהליכי פיתוח מואצים ומדהימים, בפרט מאז המונדיאל שאירע בעיר ב2010.כיום, ישראלים רבים שמחפשים חוויה שונה ומדהימה - מבקשים לעלות על טיסה ליוהנסבורג.
 

הכירו את נמל התעופה

נמל התעופה של יוהנסבורג נקרא טמבו, ומדובר על נמל התעופה הבינ"ל המרכזי של דרום אפריקה שבו נוחתות רוב הטיסות למדינה. חשוב מאד לציין כי טיסות ליוהנסבורג משמשות לא רק אנשים אשר מעוניינים לבקר ביוהנסבורג לבדה, או אפילו בדרום אפריקה. כך למשל, אנשים שרוצים לבקר במוזמביק או במדינות שכנות נוספות, מזמינים את הטיסה ליוהנסבורג, שכן מדובר על אחד היעדים הבודים באפריקה, שאפשר למצוא עבורו טיסה בקו ישיר ללא עצירה, במרחק של 8 וחצי שעות טיסה בלבד. יש לציין כי החברות שמציעות את הטיסות, הן אל על הישראלית, ואתיופיאן איירליינס.

כרטיסי טיסה זולים לאפריקה או איך מגיעים ליוהנסבורג עצמה?

אם אתם מבקשים לעלות על טיסות ליוהנסבורג בכדי לבקר בעיר עצמה ולא להמשיך ליעד אחר, יש מספר אמצעי תחבורה שתוכלו להשתמש בהם. בנמל התעופה יש סוכנויות שונות להשכרת רכב, ורכב פרטי הוא דרך נוחה מאד לנוע ביוהנסבורג וסביבתה. בנמל התעופה יש גם רכבת מהירה ומיוחדת, אשר מובילה אתכם ליוהנסבורג תוך מספר דקות, ועוברת מרחק של 20 ק"מ במהירות. יש גם אפשרות להזמין מונית - ומאחר שרוב הנהגים דבורי אנגלית שוטפת, מדובר על אפשרות נוחה.

טיסות לאפריקה בזול ומתי כדאי לבקר בעיר?

יוהנסבורג מפורסמת באקלים הנוח שלה. לכן, אנשים מזמינים טיסות ליוהנסבורג כמעט לכל אורך השנה. יש לזכור שהקיץ והחורף בדרום אפריקה הפוכים מישראל - ולכן חודש ינואר הוא החם ביותר, בעוד שחודשים יולי ואוגוסט הם קרים. עם את, הפרשי הטמפרטורות הם לא משמעותיים, ואפילו בשיא החורף, מדובר על עשר מעלות, ובשיא הקיץ על 25 מעלות - כך שכל חודש הוא נוח למדי לטיול בעיר.