טיסות זולות להלסינקי

טיסות זולות להלסינקי
טיסה להלסינקי

בשנים האחרונות, תיירים מישראל מוכנים לפקוד גם את מדינות סקנדינביה שמציעות חוויה שונה מאד ממה שהכרנו עד היום. אחת מהערים המרכזיות ביותר היא הלסינקי, עיר הבירה של פינלנד. פינלנד היא בעצמה מדינה מאד מיוחדת - עם שטח עצום, אך כמות אוכלוסיה קטנה, תרבות מפוארת וייחודית שלא דומה לשום דבר אחר - עם השפעות נורדיות מצד אחד, ורוסיות מהצד השני. כדי לבקר בפינלנד כולה, כדאי להזמין מראש טיסה להלסינקי. כמובן שבעיר עצמה אפשר לבקר באתרים ההיסטוריים השונים, ולא לוותר על מצבה לזכר שמונה יהודי הלסינקי שהוסגרו לנאצים.

כך תזמינו את הטיסה להלסינקי

במידה ואתם רוצים להזמין טיסה להלסינקי, כדאי לקחת בחשבון שהטיסות הן לרוב עם חניית ביניים. אך לאחרונה ישנן טיסות ישירות של חברת פינאיר ישירה להלסינקי ובקיץ  ישמן טיסות  שכר ישירות להלסינקי בשיא עונת התיירות יש מעת לעת גם טיסות ישירות להלסינקי, בעיקר דרך חברות התעופה אל על וארקיע. עם זאת, ברוב השנה, מדובר על טיסות עם חניית ביניים. בין השאר, מי שמציעות טיסות להלסינקי הן חברות כמו KLM, לופטהאנזה, סוויס אייר, וחברות תעופה נוספות. ברוב המקרים, חניית הביניים היא במזרח אירופה, או ביעדים כמו שוויץ וגרמניה, וכן יש גם חניות ביניים בנמל התעופה של מוסקבה. בעונת הקיץ עם זאת, אפשר למצוא מעת לעת טיסות שכר ישירות להלסינקי,  טיסות לאוסלו ללא עצירות ביניים.

להגיע להלסינקי

אם הזמנתם טיסה להלסינקי ואתם מעוניינים לבקר בעיר עצמה, כדאי גם להכיר את אמצעי התחבורה השונים שיאפשרו לכם להגיע לעיר במהירות. מדובר בין השאר על אפשרות לשכור רכב ישירות מנמל התעופה, ולהגיע לעיר במהירות (הדבר מהווה יתרון, שכן הנמל מרוחק 20 ק"מ מהעיר). יש אפשרות גם להזמין מונית , אם כי זה מעט יקר. האוטובוסים שיוצאים מנמל התעופה הם מהירים ויעילים, וזו בהחלט אפשרות נוחה. יש לעתים אפשרות גם למצוא מוניות שירות במחירים נוחים יותר.

מתי טסים להלסינקי?

רוב הישראלים מזמינים טיסה להלסינקי בחודשי הקיץ, בין חודש יוני עד לתחילת חודש ספטמבר. בתקופה זו, מזג האוויר בהלסינקי הוא נעים למדי. הטמפרטורה הממוצעת היא עשרים מעלות, ולא יורדים הרבה גשמים. כמובן שככל שמתקרבים לחורף, כך הטמפרטורות יורדות באופן משמעותי, והחל מחודש נובמבר, הלסינקי כולה מתכסה בשלג. לכן, הקיץ הוא העונה מומלצת ביותר, אלא אם אתם מתכננים טיול מיוחד לכבוד חג המולד.

מי מעוניין להזמין טיסה להלסינקי?