טיסות לבודפשט

טיסות לבודפשט - העיר שעל הדנובה

על גדות נהר הדנובה שבהונגריה, בדומה לגדות הסיינה של פריז, העיר בודפשט פרוסה לפניכם. עיר הבירה של הונגריה, יקחו אתכם לעיר מקסימה, מדהימה מבחינת ארכיטקטונית, עם בניינים מיוחדים וגשרים שמתחתם ניתן לשוטט ולבלות באווירה פסטורלית. מומלץ להקדיש זמן לביקור בבניין "הכנסת" של בודפשט, בניין מפואר לכשעצמו, להסתובב בסמטאות העיר העתיקה ובשוק שלה, לגעת במימי נהר הדנובה תוך כדי שייט ולגלות את אתרי התרבות הרבים שבעיר. כל אלה ועוד יהפכו טיסה לבודפשט וטיול בה לבלתי נשכחים.

טיסות לבודפשט –דילים מוזלים

טיסה לבודפשט תוביל אתכם אל אחד היעדים המבוקשים ביותר באירופה. מישראל יוצאות טיסות לבודפשט בין 4 ל-5 פעמים בשבוע -  טיסה לבודפשט עם חברת אל על היא טיסה ישירה, בדומה לטיסות אל על לפריז או כל יעד אחר באירופה הקלאסית. חברת אל על מפעילה טיסות לבודפשט וחזרה משם גם במוצאי שבת במידת הצורך בשיא העונה. במהלך השבוע טיסות לבודפשט עם אל על מתקיימות לפחות 10 פעמים ובעונת השיא (קיץ) טיסות  לבודפשט מוגברות בלוח זמנים צפוף שבא לענות על דרישות השוק. טיסוה לבודפשט היא טיסה בטוחה שיוצאו בזמן. חברות תעופה נוספות מפעילות טיסה לבודפשט לפחות 6 פעמים ביום: כמו חברת בריטיש, וחברות שכר רבות. ניתן להגיע עם טיסות לבודפשט ישירות, או דרך יעד אחר באירופה.

טיסה לבודפשט - האתרים המבוקשים

לחובבי אומנות ניתן לרכוש חבילות נופש לבודפשט הכוללות טיסה, מלון, העברות למלון. ניתן להזמין טיסות לבודפשט ולהמשיך לטייל עצמאית במדינה ששמרה על חן מיוחד. מייד תחושו בשינוי תרבותי ובמזג האויר הנוח. תמונה אחת שווה אלף מלים אמרו  לא אחת. עם טיסה  לבודפשט, אחרי נחיתת המטוס שיביא אתכם בטיסה ישירה ליעד הזה,  תוכלו סוף סוף לטייל ברחובותיה של בודפשט ולהקצות "זמן קניות" במדרחוב הראשי, ואצי אוצה שבעיר. בצד שפע מסעדות והחוויה הקולינארית, מומלץ שלא לפספס את פסטיבל האביב הנמשך קרוב לשבועיים כשהרעיון המרכזי הוא פתיחת עונת האביב.

טיסות לבודפשט - חבילות הנופש

טיסות לבודפשט הן לפעמים חלק מחבילת נופש במחיר אטרקטיבי שאל אל מציעה לקהל הלקוחות, ולכן טיסות לבודפשט עם אל על הופכות את נושא מחיר טיסות לבודפשט למאוד תחרותיות בהשוואה ליעדים אחרים בעולם. אין, איפה, להתפלא מכמות התיירים האדירה המבקרת במדינה באמצעות טיסות לבודפשט. רמת המלונות נעה מ-2 כוכבים בבודפשט ל-5 כוכבים. נושא האירוח בחוות מאוד מפותח כולל בתי הארחה בכפרים טיפוסים. עם מפה ביד ורכב ניתן לגלול את הונגריה בשיטת ה"טוס וסע" עם טיסה לבודפשט + רכב צמוד, או לחילופין להצטרף לקבוצה הומוגנית עם מדריך מוסמך שיביא אתכם למקומות הנכונים בליווי הסברים מאלפים. בטרוולרטורס המחלקה האירופאית תשמח להזמין עבורכם טיסות לבודפשט ולתת לכם מספר עצות חשובות לבבניית מסלול באופן עצמאי.

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.