טיסות זולות לזגרב - קרואטיה 

6 לילות
30/08 - 05/09
כולל ארוחת בוקר
Sheraton Zagreb Hotel

 

טיסה לזגרב לעיר עם היסטוריה מרתקת 

אחת מהערים המדהימות והמרתקות ביותר שנמצאות במזרח אירופה היא זגרב, עיר הבירה של קרואטיה. לא רבים מודעים לכך, אך זגרב כוללת מגוון עצום של אתרים היסטוריים מיוחדים, שונים ומרתקים מאד. מעבר לכך שבזגרב תוכלו למצוא ארמונות ומבצרים, תוכלו למצוא בה גם חיי לילה תוססים במיוחד. למעשה, לצד השימור ההיסטורי המקיף שהיא עוברת, זגרב הופכת גם לבירה החדשה של אזור הבלקן כולו, והיא כוללת לא מעט מקומות בילוי מעולים. לכן, גם צעירים וגם מבוגרים, רוצים לעלות על טיסה לזגרב בכדי להגיע לעיר המיוחדת הזו.

 מי מציע את הטיסות  לזגרב כיום? 

שתי חברות התעופה המרכזיות שמציעות טיסה לזגרב שתהיה ישירה ובמועדים קבועים, הן חברת סאן דור הישראלית, וחברת קרואטיה איירליינס, שהיא כמובן חברת התעופה הלאומית של קרואטיה. שתי החברות הללו מציעות כאמור קו ישיר של טיסה, שאורכה הוא כשלוש שעות בלבד, מה שהופך את הטיסה גם לזולה יחסית, וניתן לטוס בכל שעות היממה. חשוב מאד לציין כי לעתים, חברות תעופה נוספות מציעות טיסות שונות לזגרב, בין אם מדובר על טיסות שכר, ובין אם מדובר על טיסות עם חניית ביניים.טיסה לזגרב היא נקודת התחלה מעולה לטיול בקרואטיה לטיסה בלבד או דרך מצוינת אחרת היא טוס וסע יעד נוסף להתחלהת טיול היא טיסה ללובליאנה.

איך מגיעים לעיר זגרב  עצמה? 

אם אתם עולים על טיסה לזגרב, אתם תנחתו תוך זמן קצר בנמל התעופה שנמצא במרחק של קצת יותר מ10 ק"מ מהעיר עצמה. נמל התעופה של זגרב נקראה פלאסו, והוא נחשב לאחד מנמלי התעופה המרכזיים ביותר באזור הבלקן. לא מעט ישראלים שאף רוצים להגיע למדינות נוספות כמו סלובניה, סרביה או מונטנגרו - עוברים דרך נמל התעופה של זגרב. כמו כן, נמל התעופה מהווה שער לטיסות בתוך קרואטיה, בדגש על דוברובניק. לאחר שאתם תנחתו, תוכלו להגיע כמובן לזגרב עצמה תוך זמן קצר. אפשר לעשות זאת דרך אוטובוסים, או באמצעות המוניות. יש לציין שביחס לרמת החיים  בקרואטיה, המוניות בזגרב יקרות למדי, ויש לקחת זאת בחשבון.

 מתי אפשר לטוס לזגרב? 

אחד מהיתרונות של זגרב, הוא בכך שמדובר על עיר שנעים לטייל בה לאורך חצי שנה ברציפות. כבר בתחילת חודש אפריל, הטמפרטורות מתחילות היות נעימות ולנוע סביב 18 מעלות, וימי הגשם מתמעטים. הקיץ בזגרב נעים במיוחד, ואפשר ליהנות מימים שטופי שמש, אך לא חמים יתר על המידה. לרוב, הישראלים רוצים לאתר טיסה לזגרב גם במהלך החודשים ספטמבר ואוקטובר בתקופת החגים, כאשר מזג האוויר בזגרב עדיין נעים, ולא קר מידי.

 התקשרו עכשיו והזמינו טיסות, חבילות נופש  וחבילות טוס וסע לזגרב 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.