טיסות למינכן

העיר מינכן, היא אחת מהערים המפורסמות ביותר בגרמניה, ואף באירופה כולה. בין השאר,

מינכן מפורסמת בשל ההיסטוריה הארוכה שלה, התרבות הייחודית שהיא משמרת.

  טיסות זולות למינכן  

טיסות למינכן לחוויה תרבותית ומיוחדת 
העיר מינכן, היא אחת מהערים המפורסמות ביותר בגרמניה, ואף באירופה כולה. בין השאר, מינכן מפורסמת בשל ההיסטוריה הארוכה שלה, התרבות הייחודית שהיא משמרת, לצד אתרי הנצחה יוצאי דופן - כמו האתר שמנציח את הספורטאים שנרצחו באולימפיאדה. כל זה מתקיים לצד גלריות אומנות מודרניות, מוזיאונים רבים מספור, וכמובן אינספור מסעדות שמציעות מטבח בווארי מעולה ומושקע במיוחד. לכן, אם אתם רוצים לתכנן את החופשה המושלמת - כדאי להתחיל ולאסוף מידע על טיסות למינכן לפני הכל.
איך מגיעים למינכן?
 לשמחתכם הרבה, יש קו של טיסות ישירות וסדירות מישראל למינכן. יש לא מעט חברות תעופה שמציעות לכם טיסות למינכן דרך קבע: בין השאר, חברות אל על, ארקיע וסאן דור מישראל, וכן חברות אייר ברלין, גרמניה אייר, לופטהנאזה וחברות נוספות מגרמניה ומאירופה, מפעילות קו קבוע של טיסות. יש לציין כי בקיץ, אפשר לאתר גם טיסות שכר למינכן, במחירים נמוכים יותר. יש לעתים אפשרות גם להזמין טיסות עם חניית ביניים באירופה, ואפשרות זו מומלצת בעיקר למי שמעוניין להוריד את עלויות הכרטיס, שכן טיסה ישירה היא משתלמת ומהירה מאד.
נמל התעופה יוזף שטראוס
<

 אם אתם עולים על טיסות למינכן, יש לדעת שמצפה לכם חוויה לא קטנה בנמל התעופה של העיר, ע"ש יוזף שטראוס. מדובר על אחד מנמלי התעופה הטובים ביותר בעולם, וכל שנה הוא מדורג בצמרת הרשימה. מדובר על נמל תעופה עצום, ועם זאת - יעיל במיוחד. בנמל התעופה יש חנויות פטורות ממכס, בתי קפה, מסעדות, ושירותים שונים לתיירים ולאנשי עסקים. מנמל התעופה, קל מאד גם להגיע במהירות למינכן, שמרוחקת כ25 ק"מ מהאתר. אפשר להגיע בעזרת מוניות, אוטובוסים, רכבות, וכמובן לשכור רכב ולהגיע במהירות. 
מתי מומלץ לטוס למינכן?

טיסה לגרמניה  מאחר שמזג האוויר במינכן הוא אירופאי לכל דבר, מומלץ לרוב להזמין טיסות למינכן בעונת הקיץ. הקיץ במינכן הוא נעים ומאוורר מאד, ושונה מאד מהקיץ הישראלי. החל מסוף חודש אוקטובר, מזג האוויר במינכן כבר נעשה קפוא ממש, והעיר מכוסה בגשמים ובשלג. לכן, כדאי להזמין טיסות החל מחודש מאי, ואז אפשר גם למצוא לא  מעט טיסות שכר, וליהנות ממזג האוויר הנוח.

להופעות ספורט וכרטיסים למשחקי כדורגל

לחבילות  זולות טוס וסע למינכן   

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.