טיסות זולות למרסי

 

טיסות למרסי לחוויה אומנותית מיוחדת 

מרסי נחשבת לא פעם, לבירה התרבותית והאומנותית לא רק של צרפת - אלא של אירופה כולה. במרסי נוצר הזרם האימפרסיוניסטי, שנחשב לאחד מזרמי האומנות החשובים ביותר עד היום. מעבר לכך, מי שמבקש להזמין טיסות למרסי, יגיע לאחת מערי הנמל החשובות ביותר בצרפת. מדובר על עיר שמציעה לנו מסעדות ובתי קפה מדהימים, עם סחורה טרייה מהנמל הסמוך לעיר. אפשר למצוא בעיר גלריות אומנות מיוחדות, לבקר במוזיאונים היסטוריים יוצאי דופן ביופיים, ולעתים אפילו שיטוט בסמטאות של העיר, מהווה חוויה אותנטית בפני עצמה. אז איך אפשר להגיע למרסי במהירות?

 כך מזמינים את הטיסות למרסיי

 אם ברצונכם להזמין טיסות למרסי, כיום יש טיסות ישירות למרסי ובמידה ובימים שאין טיסה ישירה אפשר לטוס דרך יעד ביניים באירופה טיסה לצרפת ולעיתים צריך לקחת בחשבון שמדובר על עיר שאין טיסות סדירות וישירות שיוצאות אליה מישראל. אם תזמינו טיסות בעונת הקיץ, אפשר לעתים לאתר טיסות שכר למרסיי שיהיו ישירות - אף כי לרוב, מדובר דווקא על טיסות ישירות לניס,   העיר הדרומית ששוכנת בסמוך אליה, ואפשר שמניס תוכלו להגיע למרסיי באמצעי תחבורה יבשתי. כמו כן, אפשרות נוספת היא להזמין טיסה עם חניית ביניים בפריז או במדינה אחרת באירופה - ומשם להמשיך בטיסה נוספת לנמל התעופה של מרסיי.

 איך מגיעים למרסיי מהנמל?

 נמל התעופה שנקרא מרסי פרובאנס, הוא נמל תעופה בינ"ל, שנותן גם שירות לטיסות פנימיות וכן טיסות שכר, ולכן הוא נחשב עמוס למדי. אם אתם עולים על טיסות למרסי, אתם יכולים להיות רגועים - מדובר על נמל תעופה גדול עם מגון שירותים, שבו תוכלו להמיר את הכסף, לשכור רכב, לקנות בחנויות פטורות ממכס, ועוד. כמו כן, מנמל התעופה אפשר להמשיך למרסי עצמה בקלות. מנמל התעופה פועל קו קבוע של רכבות לעיר, אפשר להגיע באוטובוס, לשכור רכב, וכמובן להזמין מונית - אף כי כאן מדובר על תעריף יקר יחסית.

 מהו הזמן המומלץ לחופשה במרסיי?

 מרסי היא עיר נופש ולא לחינם - שכן האקלים בה הוא נוח מאד. העונה המומלצת ביותר להזמנת טיסות למרסי הוא בין החודשים יוני ליולי. אז הטמפרטורה היא נעימה מאד ונעה בין 20 ל25 מעלות, והגשמים הם נדירים יחסית. החל מחודש אוגוסט האקלים עצמו עדיין נעים למדי, אף כי מתחילים לרדת יותר גשמים. עם זאת, מרסי היא עיר שאמנם יורדים בה גשמים כמעט בכל חודש - אך לא בכמויות גבוהות, ולכן אפשר להגיע אליה לאורך רוב חודשי השנה.

התקשרו עכשיו להזמין טיסות למרסיי 09-7710555