טיסות לפנמה

טיסה לפנמה – בין שתי יבשות

טיסה לפנמה מובילה אתכם לארץ הנמצאת בין אמריקה הצפונית ומרכזית. חצויה ע"י תעלת פנמה, הארץ מתוחמת בצפון ע"י ים הקאריבים, במזרח עם קולומביה, בדרום עם האוקיאנוס השקט ובמזרח קוסטה ריקה. טיסה לפנמה פותחת בפני המבקר שטחה של 76.000 ק"מ מרובעים. הבירה הינה גם העיר הגדולה ביותר בפנמה.

טיסות לפנמה - דרך איזה מדינות?

האמת היא שדרך ערי הבירות המובילות באירופה ניתן לטוס לשם: מדריד, פריס, פרנקפורט ועוד. יחד עם זאת ישנן אפשרויות רבות אחרות בשיתוף אל על וחברות זרות נוספות. טרוולר טורס הנה מומחית ליעדים אלה וכדאי להתייעץ עם המחלקה המיוחדת לדרום אמריקה, הם בוודאי ישמחו לסייע ולמצוא לעם את הפתרון הטוב ביותר על מנת להגיע ליעד. אחת האפשרויות היא טיסות לדרום אמריקה  שתוכלו לטייל שם ולהמשיך לפנמה כחלק מהטיול. 

טיסה לפנמה, טיסה מעל רכסים אדירים

לאורכה של פנמה רכסים רבים. הסיירה טאבסאר חודרת את הארץ ממערב וכאשר נמצאים על טיסה לפנמה ניתן להבחין בשיא של 1525 מ' וגם של הר געש כבוי הנשא ל-3475 מ',  הר הברו. במזרח התעלה רכס הסאן בלאס וסרינה דל דאריאן הנמוך יותר ובגובה של 915 מ'. האזור שרואים ממעוף ציפור בטיסה לפנמה שבויה בין שתי מערכות הרריות ועמקים פוריים  וירוקים. טיסות לפנמה זה לגלות יערות צפופים  ונהרות הרצים בין ההרים כל אלה ועוד יתנו לכם "אפרסו" על איתני הטבע ועד כמה אנחנו בר חלוף. מתוך 320 נהרות הזורמים ונשפכים לאוקיאנוס השקט, 150 מגיעים לים הקראיבים.

טיסות לפנמה – מפגש נהרות

מהאוויר ניתן לראות את הטואירה, הנשפך למפרץ סאן מיגל. עוד נהר ענק אחד ה- שאגרס המתחיל במרכז הארץ נחסם ע"י שכר גאטון המקשר עם תעלת פנמה. הרצועה הצרה הנוצרת ע"י תעלת פנמה מתרחבת במרכז הדרומי של הפנינסולה אזוארו הסוגרת על מפרץ פנמה. הוא מכליל את חבורת האיים "פנינים" המורכב ממאות איים קטנטנים בשטח של כ-1200 ק"מ.

טיסות לפנמה, טיסה לפנמה, לאקלים טרופי וחברה מגוונת

פנמה נהנית מאקלים טרופי עם טמפרטורות ממוצעות שנתיות של 23 עד 27 מעלות במישורי החוף. בפנים, בגבהים היא מגיעה ל-19 מעלות. עונת הגשמים נמשכת מאפריל עד דצמבר. אוכלוסיית פנמה נאמדת בכ-2.4 מיליון נפשות כאשר 75% הם מטיסים (מקור אמריקנו-אינדיאנים ואירופאי) וכמו כן מולאטים (צאצאי אפריקנים ואירופאים). טיולים לפנמה יובילו אתכם למעשה, ל-9 מחוזות ושטח מיוחד נוסף ה- Comarca de San Blas . אוכלוסיית העיר הבירה של פנמה כוללת כ-950.000 תושבים ולאחריה קולון עם 140000 ודוד עם 103000 תושבים, שהיא עיר חקלאית הגובלת עם קוסטה ריקה.

אתם מוזמנים לעיין בסיורים הפרטיים  באתר של טרוולר טורס.

 רוצים לדעת עוד על פנמה, פנמה סיטי? בדקו אצלנו על האפשרות לארגן טיול לפנמה בהתאמה אישית

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס ליעדים נוספים במרכז אמריקה?
תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!

 

גולשים שהתעניינו ב: טיסות לפנמה 
יתכן שגם התעניינו ב:
טיסות לקנקון, טיסות לקוסטה ריקהטיסות למקסיקוטיסות לקובהטיסות לפנמהטיסות לקולומביהטיסות לאקוודורטיסות לפרוטיסות לברזילטיסות לארגנטינהטיסות לצ'ילה