טיסה אל על?
מגוון של טיסות לאל על ב5 תשלומים ללא ריבית

מבצע טיסות אל על עד 5 תשלומים ללא ריבית!

טיסות אל על ליעדים רחוקים

מלונות יעדים חמים

בחרו את החופשה הבאה שלכם!

בנגקוק

בנגקוק

המרכז למטייל תאילנד

קרא עוד

ברלין

ברלין

מלונות LowCost

קרא עוד

Maldives

האיים המלדיבים

קרא עוד

לונדון

לונדון

עיר השופינג

קרא עוד

Iguazu

מפלי איגואזו

קרא עוד

ניו יורק

ניו יורק

העיר הגדולה

קרא עוד

פריז

פריז

עיר האורות

קרא עוד

רומא

רומא

הכל על איטליה

קרא עוד

מבצעי  אל על בטרוולר טורס

טיסות אל על למגוון יעדים


רוב ניכר מהטיסות שיוצאות מישראל, הן טיסות של חברת אל על. חשוב לציין שבעבר, טיסות אל על היוו כמעט את כל הטיסות באשר הן. כיום, יש כמובן תחרות מול חברות נוספות מישראל ומהעולם כולו, ובכל זאת - הקהל הישראלי מגלה נאמנות מפתיעה למדי לחברת אל על, אף על פי שהיא לא החברה הלאומית באופן רשמי. אחת הסיבות המרכזיות לכך, היא שחברת אל על מציעה כיום את המגוון הרחב ביותר של יעדים מישראל לחו"ל, יותר מכל חברת תעופה אחרת.

 שירות ברמה גבוהה
תודעת השירות של אנשי הצוות באל על, ידועה לטובה לא רק בקנה מידה מקומי. למעשה, הצוות המקצועי של אל על משמש דוגמה של ממש גם לחברות תעופה נוספות בעולם, והחברה מהווה מקור גאווה. חשוב מאד להבין שבמידה ואתם מבקשים לעלות על טיסות אל על - אין זה משנה אם מדובר על טיסה של שעה וחצי ליוון, או טיסה של יותר מ12 שעות לתאילנד. בשני המקרים, אתם תזכו לקבל שירות מעולה מהצוות לפני, בזמן ולאחר הטיסה, כך שתוכלו להעביר את הטיסה בנעימים. כמובן שיש אפשרות לקנות כרטיסים במחלקת עסקים או מחלקה ראשונה - ולקבל שירות ברמה גבוהה עוד יותר.

 דואגים לבטיחות שלכם
בהזמנה של טיסות אל על, הוא הביטחון שתחושו בזמן הטיסה. המטוסים שבהם חברת אל על משתמשת, עומדים בתקנים המחמירים ביותר, והם מיוצרים ע"י חברות מובילות באירופה. גם סידורי הביטחון של אל על ידועים לחיוב בעולם כולו, וחברות תעופה רבות מגיעות לאל על כדי לעבור השתלמויות שונות, בכל מה שנוגע להסדרי ביטחון. כך, אתם יכולים להיות רגועים, ולדעת שהטיסה תעבור בשלום

ומה עם מבצעים ומחירים?
סופו של יום, מה שחשוב לכם כנראה יותר מכל - הוא המחיר. לשמחתכם הרבה, מוצעות לכם טיסות אל על במגוון רחב מאד של מחירים משתלמים למדי. אל על מקיימת מעת לעת מבצעים שונים - הן לטיסות שמוזמנות זמן רב מראש, והן לטיסות שמוזמנות ברגע האחרון. אפשר למצוא מבצעים מיוחדים בעונת הקיץ ובעונת החגים, ואף מבצעים מיוחדים לחורף, כך שתוכלו להרשות לעצמכם טיסה למגוון יעדים.