חבילות שייט מומלצות בים התיכון  מברצלונה

8 לילות
06/08 - 14/08
שייט מאורגן - גרמניה ופיורדים של נורבגיה 9ימים
7 לילות
11/08 - 18/08
נורבגיה סיור מקיף 8יום

חבילות שייט בים התיכון, חבילות שייט מברצלונה וקרוזים

בהפלגת הנופש תמצא מגוון רחב של מתקנים ומספר גדול של הצעות לכל דבר שאפשר רק להעלות לדעת, העיצוב של הספינות ואנשי צוות שלהם, יעזרו לך לחיות את החלום שלך בחופשה אחת. את הדרישות או הרעיונות שיש לך על ההפלגה, אין ספק שתהיה אונייה שמתאימה לצרכים שלך - אם אתם רוצים חופשת שייט עם משפחה, או הפלגה עם חברים או לבד, אם אתה מעדיף הפלגה בים התיכון או רוצה חבילת שייט אשר יחצה את אוקיינוסים, חבילת שייט היא הפתרון המוצלח ביותר. 

הפלגות נופש – פשוט לנשום את אוויר הים 

להתענג בים, לחוש אירוח בצורה הכי הטובה – בחבילת השייט פשוט לא צריך לדאוג לשום דבר, רק לנשום את אוויר הים, לפגוש אנשים חדשים, ליצור אפשרויות מגוונות יותר, להתבדר עם צוות הבידור המופלא שיש בכל הפלגה! אבל גם  הרבה יותר מיוחד. למרות שיש סטנדרטים מסוימים בכל חברת שיט שהיא, בדרכה, באופן חד משמעית - נופש בחברת השייט סלבריטי, קרניבל, קוסטה, שייט MSC, רויאל קריביאן, חברת השייט פרינסס, ועוד...

 שייט -אידיאלי לחופשה מושלמת גם שייט גם בילויים

שייט אירופה בים התיכון חוסך את הצורך בהפקת החופשה. השייט מעניק תנאים אידיאליים עבור חופשה מושלמת. אפשר לצאת אל שייט של מספר ימים בודדים או לשלב אותו עם ביקור בערים הגדולות של אירופה. השייט מתאים למי שמתעניין באטרקציות המסורתיות של אירופה, אך יכול לשדרג גם את החוויה של מי שרוצה רק לנוח ולהירגע. העדפות אישיות של האורחים הן חלק בלתי נפרד מתכנון השייט ומבניית המסלול. העלות של שייט אירופה בים התיכון מוכיחה כי מדובר על פנטזיה שכדאי ואף משתלם להגשים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, השייט לא חייב להיות יקר. אין סיבה לפרוץ את מסגרת התקציב כדי להזמין שייט מלהיב. יש לקחת בחשבון את ההוצאות הכלולות במהלך הזמנת השייט וכמובן את הפינוקים שאינם דורשים תוספת תשלום. השייט הוא הדרך היחידה לבלות על ספינת תענוגות חדשה, לראות שקיעות ונופים וכמובן להשתתף במגוון פעילויות על הספינה ומחוצה לה. מומלץ לברר על הפלגות היוצאות לנמלי אירופה ולתאם את השייט הרצוי. השייט מבטיח זמן איכות משותף ומקנה עבור האורחים את כל התנאים הנדרשים לחופשה של פעם בחיים.

לחבילת שייט- הכל כלול בים התיכון לחצו כאן>

בחבילת השייט  הכל כלול. גם טיסה גם העברות, גם מלון לפני השייט וכמובן גולת הכותרת  ההפלגה החלומית בספינת פאר.

להזמנות הקדימו להרשם !!!!!