Image result for amadeus brilliant river cruise

 קרוז מאורגן 11 ימים בספינת נהר מפוארת בין נפלאות נהר הדנובה

שייט על הדנובה בספינת הנהר היוקרתית אמדאוס בריליאנט

22-29.6.2019

 TT-RI

 החל מ2280 יורו
 גרמניה, צ'כיה, אוסטריה, סלובקיה, הונגריה
כולל טיסות ,שייט, הדרכה

יום 1 │ת"א – מינכן – פסאו – עליה לספינת הנהר
נטוס מתל אביב למינכן. לאחר הנחיתה ניסע אל פסאו שבחבל בוואריה, פסאו ידועה גם בכינויה "עיר שלושת הנהרות" בה מתחברים נהרות הדנובה, האין והאילץ בנקודה אחת. בשעות אחר הצהריים יקבל אותנו צוות הספינה שתשמש לנו בימים הקרובים כמלון מהודר צף בנהר.

יום 2 | מלק – עמק הוואכאו

הבוקר נעגון בעמק הוואכאו הפסטוראלי בעיירה מלק.
סיור החוף שלנו
גוטן מורגן. שמור לנו ביקור מרתק באחד המנזרים המיוחדים והמפורסמים באירופה: מנזר Melk היפהפה הינו מנזר-האם של המסדר הבנדקטיני האוסטרי, בן קרוב ל-1000 שנה, ובו ארמון מלכותי וספרייה המייצגים את פאר סגנון ה-Rococo בשיא הדרו. נבקר בגן הסמוך למנזר ממנו נוכל לצפות על העיירה.
בסיום הסיורים, נחזור לספינה ונפליג לוינה

יום 3 | וינה
גם ביקור של שבוע בווינה לא יספיק כדי לגלות את כל מכמניה. אדריכלות ותרבות יצאו ממנה והתפשטו לכל רחבי תבל, כמו גם נוכחות מלחיניה הידועים-שטראוס, מוצרט, בטהובן ואחרים שפעלו כאן – הביאו את אונסק"ו להכריזה כאתר מורשת עולמית. ואל נשכח כי בעיר היפה והנעימה הזו הומצא הקונספט של בתי קפה כמקום מפגש תרבותי וחברתי.

סיור החוף שלנו
נבלה את כל היום בוינה – בירת הוואלסים. נתחיל בביקור באתר האמנותי שהקים גדול אדריכליה של אוסטריה בעידן המודרני- הונדרטוואסר. נמשיך לאורך ה- Ringנעצור להתרשם מ- -Burghof ונפלס את דרכנו במדרחוב המפורסם של אירופה Koertnerstrasse כדי לבקר בקתדרלה המפוארת של העיר Stephansdom מלאכת מחשבת של הסגנון הגותי המאוחר.נחזור לאוניה לסעוד את ארוחת הצהרים ולאחריה ניסע לביקור מודרך בארמון שיינברון, המשמש כיום כמוזיאון, נחשב לאחד היפים ביבשת אירופה ונכלל ברשימת אונסקו של אתרי התרבות שיש לשמרם. הארמון, שהיה "הבית הלבן" של אירופה לכל אורך שלטונה של שושלת הבסבורג האוסטרית, זכה לארח בין כתליו את נפוליאון וכל מנהיגי המעצמות של התקופה. יש בו 1,440 חדרים, שרק מעטים מהם פתוחים לקהל הרחב ומשקפים את חיי היום יום של בית המלוכה. החדרים גדושים במוצגים מרהיבים כגון כלי אוכל יקרים לסוגי אירוח שונים, חדר השינה של הנסיכה אליזבת, הלא היא "סיסי", "חדר הכושר" שלה ועוד. נמשיך בביקור בגני Belvedere , וזאת אם יאפשר הזמן.
נחזור לאנייה לארוחת ערב והמשך הפלגה לכיוון בודפשט.

יום 4 | בודפשט

הבוקר נעגון בבודפשט (Budapest) בירת הונגריה היושבת על שני צדי נהר הדנובה – בודה (החלק העתיק) ופשט (החלק המודרני יותר).
בודפשט גדושה בהיצע מופלא של אטרקציות היסטוריות, אדריכליות ותרבותיות, ומיקומה במרכז אירופה האיצו את פיתוחה לכיוון המערב בקצב מרשים. התוצאה, שילוב מרתק בין ישן וחדש, אותנטי וראוותני, שמרני ומתירני.
סיור החוף שלנו
את סיורנו בעיר הבירה המפוארת של הונגריה נתחיל בפשט ונראה את הפרלמנט ההונגרי – מבנה מרשים מן המאה ה-19 ומייצג נאמנה את הסגנון הניאו-גותי. משם לכיכר הגיבורים – האנדרטה לאבות האומה של הונגריה ופארק Vajdahunyadi. נמשיך לרחוב דוהני לביקור בבית הכנסת הגדול ביותר ששרד באירופה (בטיול של 19.07 – בשבת בית הכנסת סגור) ואל המוזיאון היהודי ובית הרצל המקפל את סיפורה של קהילה יהודית ששני שליש ממנה הושמד בשואה. נמשיך לסיור לגבעת גלרט, ממנה נשקף נוף עיר לילי הנחשב לאחד המרהיבים באירופה.
נחזור לארוחת ערב בספינה.

יום 5 | בודפשט – סנט אנדרה – אשטרגום
בבוקר נסיים את סיורנו בבודפשט בעלייה ללב גבעת Buda ולתצפית על העיר ממצודת הדייגים.
אחר הצהריים ניפרד מן העיר בדרכנו אל סנט אנדרה (Szetendre) – "עיו הוד" של הונגריה עם מדרחוב אומנויות יפהפה. משם נמשיך לאשטרגום (Estergom), העיר העתיקה בהונגריה ובירתה לשעבר, מקום
משכנו של בית המשפט החוקתי של הונגריה ומקום מושבה המרכזי של הכנסייה הקתולית. כיאה למעמדה, הקתדרלה בעיר היא הכנסייה הגדולה ביותר בהונגריה ואנו נבקר בה. לקראת ערב, נפגוש את הספינה במעגן "ברך הדנובה" ונמשיך בהפלגה בדרכנו לברטיסלבה.

ום 6 | ברטיסלבה
לא רבים זוכרים כי בירתה של סלובקיה דהיום, לא הייתה כזו עד לפני 28 שנים! עד מלחמת העולם הראשונה היא הייתה חלק מהונגריה ולאחריה התאחדו העם הסלובקי והצ'כי ויצרו את צ'כסלובקיה עם בירתה פראג. ב- 1989 הופרדו המדינות ורק אז הוכרזה ברטיסלבה לבירת סלובקיה.
העיר הקומפקטית הזו, מציעה למבקרים בה אווירה אירופית נעימה בסגנון ימי הביניים עם רחובות צרים ומתפתלים, טירה בקצה גבעה, כיכרות מרשימות ואטרקציות תיירותיות.
סיור החוף שלנו
נקדיש את היום לסיורים בברטיסלבה, להיכרות עם העיר היפהפייה ואתריה. נסייר במרכז העיר העתיקה, ונראה את התיאטרון הלאומי, הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, בית העירייה העתיק ועוד.
ניסע במעלה מצודת ברטיסלבה – סמל העיר, הצופה על מפגש הגבולות הונגריה, אוסטריה וסלובקיה, ומשם – אל קברו של "החת"ם סופר", כינויו הידוע של הרב הגדול והפילוסוף משה סופר, מי שהיה מנהיג היהדות האורתודוקסית של יהודי גרמניה ואירופה התיכונה. הרב משה סופר הגיע אל ברטיסלבה ב-1806, הקים בה ישיבה והפך אותה למרכז רוחני לכל יהדות אירופה התיכונה במאה ה-19.

יום 7 | לינץ
נעגון בעיר לינץ (Linz), בירת אוסטריה העליונה, היא צומת דרכים חשוב ומרכז מסחרי ותעשייתי חשוב. לינץ, העיר השלישית בגודלה באוסטריה, נבחרה בשנת 2009 כבירת התרבות של אירופה בשל סצנה תרבות ייחודית שנוצרה בה, ובכך משכה אליה שוחרי תרבות רבים.
סיורי החוף שלנו
נצא לסיור בכיכר המרכזית ששימשה בימי הביניים ככיכר השוק וכיום היא מוקפת בתי רנסנס צבעוניים ואת דוכני השוק מחליפות בקיץ שמשיות של בתי הקפה המגישים את ה"לינצרטורט", עוגת האגוזים המפורסמת.
נראה את עמוד הדבר המרשים במרכז הכיכר. לאורך גדת הנהר נראה את המוזיאון העירוני ואת אולם הקונצרטים ע"ש המלחין האוסטרי אנטון ברוקנר.
נמשיך לכנסיית Pöstlingbergkirche שהיא סמלה של לינץ, הקתדרלה החדשה, שהיא הקתדרלה הגדולה באוסטריה, ארמון ממנו ניתן לחזות בנופים יפים של נהר הדנובה, מוזיאון Ars Electronica Center – מוזיאון טכנולוגיה ידידותי וחביב וכנסיית פוסטלינגברג, ממנה ניתן להשקיף על נופי האיזור

לקראת ערב נחזור לאנייה לארוחת ערב. בערב נצא רגלית ליהנות מן העיר המוארת.

ימים 8 | פסאו – מינכן – ת"א
הבוקר נעגון בפסאו. השייט הסתיים אבל הטיול לא תם. ניסע למינכן – בירת בוואריה, עיר שידעה תהפוכות רבות מימי הביניים עד סוף המאה ה-20. החל מהשריפה שהחריבה אותה עד ליסוד במאה ה-14, דרך מלחמת שלושים השנים וימי הפוטש של היטלר, כמו גם הפגיעה הקשה שספגה במלחמת העולם השנייה והטבח של אולימפיאדת 1972. זו עיר שהייתה עדה לדרמות היסטוריות חורצות גורלות, אך גם לימים של ניצחונות ושגשוג גדול.
סיור החוף שלנו
אזור העיר העתיקה בגדה המערבית של נהר איסר, הוא החלק המעניין במיוחד עבור תיירים. את סיפורה המרתק של העיר כדאי להתחיל ממש במרכז העיר העתיקה, בכיכר מאריאֶנפלאץ. כאן נמצאת העירייה הגותית הישנה ובית העירייה החדשה הניאו-גותית. נצטרף לקהל הרב ונמתין לצפות בבובות הרוקדות המגיחות מתוך המגדל השעון שלה.
הסיור שלנו יעבור גם דרך בניין האופרה, שדרות מקסימיליאן – אחד הרחובות הנוצצים והיוקרתיים ביותר של מינכן וכמובן שלא נפסח על האצטדיון האולימפי והמתחם בו נחטפו ונרצחו 11 הספורטאים שלנו באולימפיאדת מינכן ב- 1972. את יתר הזמן נפנה, כל אחד לפי טעמו, לבילוי ולשופינג במדרחוב משופע בתי הכול-בו וחנויות אופנה.
ניפגש שוב לקראת הערב ונעשה את דרכנו לשדה התעופה לקראת חזרתנו הביתה.

יהמחיר כולל:

 •  טיסות סדירות עם לופהנזה בנתיב: תל אביב – מינכן – תל אביב.
  • 7 לילות בספינת הנהר
  • סיורי חוף בכל הנמלים שעוגנת הספינה (חלקם רגליים וחלקם באוטובוסים תיירותיים וממוזגים).
  • כלכלה על בסיס פנסיון מלא למשך השייט (למעט ארוחת צהרים ביום סיור חוף מלא).
  • שתייה חמה ומים חופשי – בכל שעות היממה
  • קפה ומאפה למשכימי קום
  • מזנון חצות – חטיפי לילה
  • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע ההעברות והסיורים.
  • מיסי נמל + מס דלק
  • דמי שרות לנותני השירותים הזרים בסיורים היבשתיים (למעט בספינה)
  • מרצה/מדריך ישראלי עתיר ניסיון וידע, צמוד לכל אורך הטיול.מערכת שמע
 •  מפגש קבוצה כשבוע לני היציאה לשייט.

  המחיר אינו כולל:
  • דמי שרות בספינה (10 € ליום לאדם ישולמו ביום העזיבה)
  • ביטוח בריאות ומטיען
  • הוצאות בעלות אופי אישי וכל מה שאינו מופיע בסעיף "המחיר כולל

   המחיר  הינו לאדם בחדר בהרכב של שניים. כפוף לשינויים במחירי הטיסות, מיסי נמל ודלק.

          חברת השייט שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרה של תקלה טכנית בספינת הנהר או שינויים במפלס המים בנהר אשר אינם מאפשרים את ביצוע המסלול שפורסם.

          הטיול מותנה במינימום משתתפים.

לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו

09-7710555  |  09-7884422

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.

חבילות שייט נהרות ברחבי אירופה

שייט בספינות נהר מפוארות על הדנובה​

שיט נהרות באוניות פאר היא הדרך האידיאלית  וחוויה מושלמת לכל מי שמחפש חופשת שיט ברמה גבוהה. הנאה מירבית משולבת בביקור בעיירות פסטורליות, כפריים ציוריים מהאגדות הפזורות לאורך הדנובה.שיט  הנהרות, בחדרים מפוארים רובם עם חלון  פנורמי או מרפסות כדי שהעין תספוג את מלוא היופי המדהים. באוירה נינוחה ורגועה משייטים ובכל יום נגלה פלא אחר.בשיט נהרות רמת האירוח גבוהה מאוד  ומפנקת ,הצוות מקצועי ואדיב, והאירוח על בסיס פנסיון מלא . הארוחות הן גורמה וכוללות יין על השולחנות. בניגוד לקרוזים השונים ,שיט הנהרות על הדנובה כולל סיורי חוף מודרכים ללא תוספת תשלום. בכל ערב הופעות של אומנים, מופעי תרבות, הרצאות, קונצרטים וסמינרים  בנושאים מגוונים עם המומחים בתחום.אנו מזמינים אתכם להצטרף למסע של חוויות  ומפגש תרבותי ברמה אחרת.