שייט בים הבלטי, קרוזים וחבילות שייט הכוללות טיסה+מלון והעברות

8 לילות
06/08 - 14/08
שייט מאורגן - גרמניה ופיורדים של נורבגיה 9ימים
7 לילות
11/08 - 18/08
נורבגיה סיור מקיף 8יום

חבילות קרוז מיוחדות בים הבלטי

 שייט מאורגן לים הבלטי 10 ימים 9 לילות באונית הפאר TT-KI SERENADE OF THE SEAS  ROYAL CARIBBEAN שייט לים הבלטי 9 לילות 10 ימים מקופנהגן באוניה החדשה והמפוארת   NORVEGIAN GATEWAY שייט מאורגן לים הבלטי 9 ימים 8 לילות שייט מאורגן לים הבלטי

 שייט מאורגן לים הבלטי
10 ימים 9 לילות באונית הפאר
TT-KI

SERENADE OF THE SEAS
ROYAL CARIBBEA
N

שייט לים הבלטי
9 לילות 10 ימים
באוניה החדשה והמפוארת 
NORWEGIAN BREAKAWAY

שייט מאורגן לים הבלטי
9 ימים 8 לילות
CPH-TTK 

SERENADE OF THE SEAS
החל מ-2569

שייט מאורגן לים הבלטי
8 ימים/לילות

שומרי מסורת ללא נסיעות בשבת
CPH-TTKI
SERENADE OF THE SEAS
החל מ-2579$ 

שייט מודרך ומאורגן לים הבלטי 8 לילות 9 ימים כולל טיסות,והדרכה  החל מ-1989$  MSC MAGNIFICA חבילת שייט מודרך לים הבלטי 14-22.7.2017 החל מ-2089$ MSC FANTASIA   חבילת שייט מודרך לים הבלטי  SERENADE OF THE SEAS שייט מודרך ומאורגן לים הבלטי 8 לילות 9 ימים כולל טיסות,והדרכה  החל מ-1989$  MSC MAGNIFICA

שייט מודרך ומאורגן לפיורדים
10 לילות 11 ימים כולל טיסות,והדרכה

MSC 
  החל מ-2295$
 TTRI

חבילת שייט מודרך לים הבלטי
החל מ-2289$
MSC
 

  חבילת שייט מודרך לים הבלטי
 SERENADE OF THE SEAS

 

 שייט מאורגן לים הבלטי
כולל טיסה+ הדרכה + הפלגה
SERENADE OF THE SEAS

 

חבילות שייט בים הבלטי

שייט לים הבלטי ,כל אחד מאיתנו יכול להגשים את החלום ולהזמין מקום על ספינת תענוגות היוצאת לשייט באיזור הפיורדים וים הבלטים. תיירות השייט זוכה להצלחה והיא מהווה תחליף משתלם ואטרקטיבי לחבילות הנופש המסורתיות. שייט בפיורדים וים הבלטים מתאים לתיירים בודדים, בני זוג, משפחות עם ילדים ובני גיל הזהב. השייט יוצא לדרך על גבי ספינת תענוגות מפנקת עם מגוון רחב של מתקנים ואטרקציות. כל אחד מהאורחים יכול להצטרף לפעילויות המתקיימות על הספינה ומחוצה לה.
השייט עובר ביעדים תיירותיים עוצרי נשימה והוא כולל שקיעות מרהיבות, נופים עוצרי נשימה ונמלים מרתקים.

שער הכניסה לאירופה הצפונית


הים הבלטי והפיורדים הנורווגיים הם שער הכניסה לטבע הקסום של צפון אירופה. רובנו לא מגיעים ליעדים אלו באירופה בשל קשיי נגישות או תנאי מזג אוויר, לכן שייט בספינת תענוגות הוא הדרך המומלצת והמפנקת ביותר. הטיול בפיורדים וים הבלטים מאפשר שייט בין קרחוני ענק וביקור בכפרי דייגים ציוריים. השייט עונה על צרכי תיירים בכל הגילאים ומעורר את החושים. הוא כולל מעקב מרגש אחר דובים, פינגווינים ולוויתנים והוא מאפשר הצצה לחלק הנסתר של דנמרק, נורווגיה ופינלנד. מיליוני תיירים מגיעים מדי שנה לאירופה, אך רק חלק קטן מתוכם מקבל את ההזדמנות להיחשף לטבע של האיזור הצפוני. הים הבלטי והפיורדים הנורווגיים משלבים בין מספר עצום של נקודות שיא.
תוכלו לעמוד בראש הרים וגבעות, לראות את פלאי הטבע ולגלות תרבות והיסטוריה של אלפי שנים.

גם אתם יכולים ליהנות משייט תענוגות!


קהל היעד המרכזי של שייט לפיורדים וים הבלטי הוא חובבי הטבע ואוהבי ההרפתקאות. יחד עם זאת, התנאים על הספינה מוכיחים שגם מי שלא ביקר מעולם בשמורת טבע יכול ליהנות מהאיזור. הספינה מקנה לאורחים את האפשרות להתרחק מריכוזי תיירים והיא מציעה נוחות ללא פשרות. ספינת התענוגות המפוארת מופעלת על ידי צוות מיומן ואדיב. התנאים הנוחים מתחילים בארוחות בוקר אקסקלוסיביות, ממשיכים בארוחות צהריים הנבחרות בקפידה ומסתיימים בבילויים במועדון לילה, בארוחת ערב ועוד. על הספינות יש חדרי כושר, מתחמי ספא, בתי קזינו, חנויות, בתי קפה ואינספור הפתעות נוספות. התנאים האטרקטיביים הופכים את השייט לאופציה פופולארית אותה ניתן להזמין מראש כדי לחסוך בהוצאות. אם עד היום חלמתם על שייט בספינת פאר ולא מצאתם את היעד המתאים – הפסיקו להתלבט.
הגשימו את הפנטזיות הכמוסות שלכם וצאו לבד, עם בני הזוג או עם כל המשפחה להפלגה של פעם בחיים.

 

 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.