טיסות להוונה קובה
מגוון של טיולים לקובה פרטיים ומשותפים במחירי סיטונאות

טיול לקובה - מדינת הסיגרים הוואנה  


מתחיל בלה הוואנה, עיר הבירה של קובה והעיר הגדולה ביותר בקאריביים. הוואנה משמשת כמרכז החיים בקובה, תרבותית, פוליטית וחינוכית. טיול לקובה יאפשר לכם לראות את המראה של העיר המיוחד מאוד ואותנטי, וניתן לראות את העושר שהיה כאן בעבר, המון מבנים קולוניאליים יפיפיים והמכוניות שם הם חלק חלקת מהתרבות. למרות המלחמות הרבות בעברה של העיר, היא נשמרה ולא נפגעה כלל ממלחמות אלו, לכן טיול בקובה וטיול בהוואנה ייתן לכם הרגשה שחזרתם בזמן כמה מאות שנים. בזמן הטיול בקובה, בהוואנה בפרט, תוכלו למצוא את הרחוב הקובני בהתגלמותו, לטייל במוזיאונים, ללמוד על התרבות והמוזיקה הקובנית, לטייל במאלקון (טיילת) אשר נחשבת מאוד בעיני התושבים, שייצרו אתכם שיחה בכל מצב אפשרי בזמן הטיול בקובה.

 ויזה לקובה במחיר מיוחד

למה טיול מאורגן עצמאי למרכז אמריקה?

בתור חברה המתמחה ביבשת אמריקה כבר שנים רבות אנו מבינים את הקושי בתכנון טיול עצמאי לדרום אמריקה שיענה בצורה מושלמת לדרישות הלקוח, לפיכך יצרנו חבילות טיול המאפשרות לנוסע עצמאי לטייל בזמן קצר ביעדים המרתקים במרכז אמריקה ודרום אמריקה.
העיקרון העומד מאחורי טיול מאורגן עצמאי הוא החופש לבחור את הטיול המתאים לנוסע ולא פחות חשוב מכך את הזמן המתאים ללקוח. בטיול מאורגן עצמאי אין טיול שלא יוצא בגלל מיעוט נרשמים ואין הגבלה של תאריכי יציאה והמחיר אפילו פחות מטיול מאורגן רגיל.


טיול עצמאי לקובה 

הלקוח בוחר תאריך יציאה ותאריך חזרה ואת היעד המועדף עליו ואנו מוצאים ללקוח את הטיסה הנוחה והזולה ביותר ואת טיסות הפנים בהתאם לטיול והיעד הנבחר. כל הטיולים שלנו מלווים בהדרכות באנגלית על ידי מדריך מוסמך מקומי בחברות הטיולים המובילים בדרום אמריקה, חלק מהטיולים הינם טיולים פרטיים וחלקם טיולים קבוצתיים.טיול מאורגן עצמאי מתאים למטיילים המחפשים איכות לצד נוחות, מטיילים הנהנים לתכנן, לגלות ולבחור בעצמם את מה שמעניין אותם ללא התלות של עוד 25 איש בקבוצה.
ללא ספק, מטייל עצמאי מתחבר יותר את ליעד שאליו הוא מגיע עם באמצעות השפה ועם באמצעות התרבות שאליה הוא נחשף בצורה חזקה יותר מאשר בטיול מאורגן רגיל. 

טיולים לקובה 

טיול לקובה יוביל אתכם במסגרת חבילות טרוולרטורס, להאוונה, טרינידד, סאנטיאגו דה קובה, קמגאיי, סיונפואגוס, ואראדרו ולעוד פלאי תבל נוספים. קובה היא ארץ אינסולארית של האנטילים הגדולים דרומית לארה"ב של אמריקה, מזרחית למקסיקו וכ-77 ק"מ מזרחית להייטי ו-140 ק"מ מג'יאמייקה. ניתן לטוס לקובה דרך מדריד עם אל אל או איבריה, עם החברה הצרפתית או עם קובנה החברות המובילות ליעד זה.אנו נארגן לכם  מראש סיורים מודרכים בקבוצות בינלאומיות,בתי מלון , הסעות ואטרקציות.

טיול לקובה, המחולקת ל-14 מחוזות

קובה מתחלקת  ל-14 מחוזות לא כולל אי הנעורים. הוואנה היא עיר הבירה והנמל החשוב ביותר עם קרוב ל 2.000.000 תושבים. ברחובות תקשיבו לצלילים המתנגנים מכל פינת רחוב של רוקדי הסלסה. אפילו אחיו של פידל קאסטרו, שמונה על ידו, ראול מעודד את התרבות המוזיקלית הקצבית של האיי. לא לשכח שקובה הנה היצרנית השישית בגודלה בעולם! לאחר מכן האורז, והבטאטה והטבאק.ארץ הסיגרים ממתינה לכם ועוד גיחות לאזור לא יזיקו.

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לדרום אמריקה שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.

הנפקת ויזה לקובה (כרטיס תייר) במקום

ויזה לקובה - כרטיס תיירות

50$ בלבד

הנפקה מיידית ובמקום

ליצירת קשר והזמנה לחץ כאן

טיול לקוקה

קובה - מקום שחייבים להיע אליו!