טיול מאורגן להרי הרוקי הקנדיים כולל שייט לאלסקה 17 ימים

טיולים מאורגים לאלסקה
16 לילות
13/07 - 30/07
הרוקיס הקנדיים וקרוז לאלסקה
17 לילות
09/08 - 27/08
טיול מאורגן להרי הרוקיס הקנדיים ושייט מפואר באלסקה כולל 3 סיורי חוף
17 לילות
09/08 - 27/08
טיול מאורגן להרי הרוקיס הקנדיים ושייט מפואר באלסקה כולל 3 סיורי חוף

טיול מאורגן  להרי הרוקיס ושיט לאלסקה טיול וחווויה שלא שוכחים 

מה כולל הטיול לרוקיס?

טיול מאורגן להרי הרוקיס כולל טיול  מודרך להרי הרוקי בחלק הקנדי, ופחות בחלק האמריקאי. מעבר לטיול סביב הרכס, מבקרים גם בערים הגדולות הסמוכות, בדגש על טורונטו. משם ממשיכים בנסיעה להרי הרוקי, ושם אפשר לטייל בכמה דרכים. הטיול בהרי הרוקיס כולל בין השאר הליכות ברגל (לא לדאוג, ההליכה היא בחלקים המתונים של ההרים, ולא בעליות או הירידות החדות). אפר לצאת גם לטיולי ג'יפים וטיולים רכובים נוספים באזור של הרי הרוקיס בליווי מדריכים ונהגים מוסמכים. כמו כן, הרי הרוקיס כוללים לא מעט אגמים ונהרות, ואפשר למצוא לא מעט סירות וגונדולות שניתן לשכור, ולשוט בהן. כמובן שבמסגרת הטיול המאורגן, אתם משלמים מראש עבור כל האטרקציות הללו, ויכולים ליהנות מטיול עשיר ומדהים. כמובן שמבקרים גם ביערות החורש המדהימים של ההרים, בכפרים הציוריים, ועולים לנקודות תצפית.

מתי יוצאים לטיול ברוקיס?

ברוב המקרים, מומלץ לצאת אל טיול מאורגן להרי הרוקיס בחודשי הקיץ, בדגש על חודשי יולי עד תחילת ספטמבר. יש לזכור שהרי הרוקיס יכולים להיות גבוהים מאד, והם מגיעים עד לגובה של 4,000 מטר. מעבר לכך, הטיול בחלק הקנדי הוא באזור צפוני מאד בעולם, ומכאן שמדובר על אקלים קפוא ממש. בחורף האקלים אמנם קר, אך בחלק ניכר מהרכס לא ירוד שלג, ולכן מדובר על טיול בטוח ונוח למדי. אם בוחרים לטייל בחורף - יש לצאת רק לאזורים המתונים של ההר, שבהם אין סופות שלגים, וממילא רוב סוכנויות הנסיעות, מציעות טיולים מאורגנים בקיץ.

איך מגיעים להרים?

בכדי להתחיל טיול מאורגן להרי הרוקיס ושיט לאלסקה יש כמובן להגיע קודם כל ליעד עצמו. ברוב המקרים, הטיול כולל הזמנה מראש של טיסה ישירה מישראל לקנדה, כאשר נוחתים בנמל התעופה הסמוך לטורונטו. אם מטיילים בחלק האמריקאי - אפשר לטוס לניו יורק, ומשם להמשיך בטיסת ביניים למערב ארצות הברית.

טיול מאורגן לקנדה והרי הרוקי  ושייט מפואר באלסקה

TT-MI  

החל מ5340$
טיול חווייתי בקנדה והרי הרוקיס עם סיום בשייט בלתי נשכח באוניית פאר באלסקה.

יום 1/ ת"א -  טורונטו - קלגרי:
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך טורונטו לקלגרי - העיר הגדולה ביותר במחוז אלברטה. נחיתה והעברה למלון.

 
יום 2/  קלגרי - באנף:
נצא נסיעה בנופי שדות וחוות לעבר באנף. באנף- עיירת נופש המשופעת בשמורות, נופים ואגמים. נתחיל את הטיול בשמורת הפארק הלאומי נבקר ונראה את "מפל הקשת", נעפיל ברכבל להר הגופרית ב"גונדולת הרים" (רכבל) לתצפית על העיירה באנף והאזור. נמשיך למפלי ג'ונסטון, ונופי הרי הרוקיס ונבקר באגם לואיז ומוריין עם צבעי הטורקיז. לקראת ערב נחזור לבאנף לעיירה מקסימה זאת. לינה בעיר באנף.
 
יום 3/  באנף - ג'ספר: 
היום נצפין לעבר כביש "שדה הקרח" ונבקר באגם פייטו, נמשיך לעבר קולומביה אייספילד וניסע ברכבי שטח מיוחדים על קרחון אטבסקה, נמשיך ונבקר במפלי אטאבסקה האדירים והשוצפים. לינה בג'ספר.
 
יום 4/   ג'ספר:

היום נטייל בפארק הלאומי ג'ספר עם נפלאות הטבע שבו. נטייל בקניון מלין ואגם מלין בו נשוט. נמשיך לאגמי מדיסין, פטריסיה ופירמיד הנמצאים בשמורה. לינה בג'ספר. 
 
יום 5/  ג'ספר- קמלופס:
הבוקר נצא בנסיעה ונחלוף בעיירות שבדרך על כביש בשם Yellow Head, בדרך נעצור ונצפה בהר הגבוה שבהרי הרוקיס - הר רובסון. לינה בעיר קמלופס או סאן פיקס. 
יום 6/  קמלופס - וונקובר:
נסיעה דרך אגם קמלופס ונהר הפרייזר הזורם בעוצמתו. נראה יערות חורש מהגדולים בעולם. נבקר בשער הגיהינום ונרד ברכבל לצפות במעבר דגי הסולומון. לעת ערב נגיע לעיר וונקובר. לינה בעיר.
 
יום 7/  וונקובר - ויקטוריה:
היום נצא לשייט מוונקובר לויקטוריה, בירת המחוז. העיר ויקטוריה הינה מרשימה וצבעונית וממוקמת בקצה הדרומי של האי ונקובר-ויקטוריה הינה מעין פיסת אנגליה קטנה בקנדה. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט ומלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נבקר בגני בוצ'ארט בו תצוגות פרחים מרשימות. בתום הביקור נחזור ללינה בוונקובר.
 
יום 8/   וונקובר  – עלייה לשייט:
הבוקר נצא לביקור במרכז העיר, ברובע הסיני, בעיר העתיקה ובפארק סטנלי-גן עירוני הממוקם על חצי האי עם תצפית לעבר העיר. נמשיך לצפון וונקובר ונבקר בקניון וגשר קפילאנו ונראה את עמודי הטוטם המגולפים על ידי האינדיאנים.
בשעות הצהרים נעבור לנמל ונעלה על האונייה המפוארת  לאלסקה לשייט בין שבוע ימים באחת מאוניות הפאר  .במהלך הערב הראשון נערוך סיור הכרה באוניה.. לינה באוניה
 
יום 9/ בים INSIDE PASSAGE:
יום בלתי נשכח באונייה, כאשר נפליג ב- INSIDE PASSAGE  זה השם שקיבלה הדרך בין קנדה לאלסקה. את הדרך אנו נראה על כל יופיה, מדובר על נופים אשר ישאירו את כולם עם "פה פעור" פיורדים עצומים על רקע מפרצים , יער לאומי ירוק על רקע קרחונים בצבעי כחול, טורקיז. יום שנזכור זמן רב אחרי תום ההפלגה. ארוחת צהרים/ערב באונייה וכמובן ניתן להצטרף לבילויים אשר מציע צוות האונייה
 
יום 10/  שייט קטצ'יקאן (סיור חוף כלול במחיר): 
הגעה לקטצ'יקאן. ארוחת בוקר, ולאחר מכן סיור חוף הכלול במחיר בקטצ'יקאן: ביקור ברחוב ה - CREEKנחלוף ליד הבית של דולי, ניסע לפארק הטוטמים ההיסטורי פרי עבודת אומנות ותרבות אינדיאנית. הטיול נמשך כשעתיים וחצי. סיום הטיול ומעט זמן חופשי ולאחר מכן העברה חזרה לאוניה. יציאה מקטצ'יקאן. ארוחת ערב על האונייה ובילוי לילה 
 
יום 11/  אייסי סטרייט פוינט ICY STRAIT POINT:
לאחר ארוחת בוקר הספינה תעגון באייסי סטרייט פוינט, כאשר רק ספינה אחת יכולה לחצות אותו בכל פעם. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לסיורי טבע ייחודיים לצפייה בעולם החי והזדמנות לראות תרבות אותנטית של בני השבט TINGIT, שהפליגו בספינות סיור לצפייה בלווייתנים מזן גדול – סנפיר וקטלן. 22:00 סיום התצפית והמשך השייט ואפשרות ליהנות ממתקני האונייה. ארוחת ערב בחדר האוכל. הצגה ובילוי לילה על האונייה.
 
יום 12/  שייט לג'ונו – JUNEAU (סיור חוף  כלול במחיר):
הגעה לג'ונו בירת אלסקה ולאחר העגינה נצא לטיול רגלי בעיר עם מדריך הטיול (כלול במחיר). *** באפשרותכם לצאת לטיול מדהים בהליקופטר מעל הקרחונים בקבוצות קטנות  ולסיורים נוספים המוצעים ע"י צוות האוניה. סיום הטיול וזמן חופשי לקניות בג'ונו. חזרה לאוניה לקראת ארוחת ערב והמשך השייט.
 
יום 13/  שייט סקאגוואי (סיור חוף  כלול במחיר)
נגיע אל סקאגוואי הממוקמת בקצה הצפוני של המפרץ המתחבר ל-INSIDE PASSAGE , סקאגוואי התפתחה בתקופת ה"בהלה לזהב" שהייתה אופיינית לאזור בשנים 1897 עד 1898 כאשר ב-14 ביולי 1896 עגנה ספינת הקיטור אקסלסיור בסן פרנסיסקו וממנה ירדו כורים כאשר באמתחתם 2 טונות של זהב. אירוע זה משך אלפי הרפתקנים וגרמה לסקאגוואי להפוך ממקום ובו רציף עץ אחד למקום שעברו דרכו אלפי אנשים צפונה. בהגעה נצא לסיור רגלי בסקאגוואי.
 
יום 14/  שייט הוברד: 
לאחר ארוחת בוקר נפגש על סיפון האונייה לתצפית מדהימה על הקרחון המרהיב ביותר במהלך השייט -  קרחון הוברד (אין ירידה מהאונייה). יציאה מהוברד ואפשרות ליהנות ממתקני האונייה. ארוחת ערב בחדר האוכל. הצגה ובילוי לילה על האונייה
 
יום 15/  סיוארד – אנקורג' – ונקובר
בוקר השייט הנפלא מגיע לסיומו. לאחר העגינה בנמל, נעלה על האוטובוס ונערוך סיור פנורמי באנקורג' - העיר באלסקה אשר מספר תושביה הוא כמחצית ממספר תושבי אלסקה כולה. העיר שוכנת באזור פעיל מבחינה טקטונית ושרדה רעש אדמה גדול בשנת 1964, מהחזקים שהיו אי פעם בעולם. לאחר הסיור בעיר נמשיך לכיוון שדה התעופה וטיסה לונקובר. הגעה ללינה.
 
יום 16/  וונקובר – טורונטו- תל אביב:
מוקדם בבקר העברה לשדה התעופה וטיסה דרך טורונטו לת"א. הנחיתה למחרת ביום ה-17.

 כלול במחיר:
טיסות בינלאומיות
הדרכה על ידי מדריך ישראלי מוסמך
שייט באונית פאר 
CELEBRITY CRUISES: WWW.CELEBRITYCRUISES.COM
 
 *ביקור בקציקאן 

*ביקור ב ג'ונו
*ביקור בסקאגווי
*ביקור בויקטוריה כולל גני בוצ'ארט
 
 הדרכה:מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.

 המחיר לא כולל:

טיפים באוניה
ביטוח נסיעות
ארוחות נוספות
אשרת כניסה לארצות הברית ולקנדה.

 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.