טיול מאורגן ללפלנד
  טיול מאורגן לפלנד מסורת         טיול מאורגן לפלנד אקסטרים        טיול מאורגן קלאסי ללפלנד                 
טיול מאורגן ללפלנד 7 ימים
  TT-RI   
 

הבטיחו מקומכם לטיולים של חורף 2018  ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי

הכל כלול פנסיון מלא ,ללא ימים חופשיים.
 מכירה מקודמת במחיר 2010 יורו  הזדרזו להירשם !!

לתאריכים נוספים>>> 

 יום 1: תל-אביב, רובניימי הליכה ביער 

טיסה ישירה מתל-אביב לרובניימי, בירת המחוז של לפלנד והעיר הגדולה בצפון פינלנד. העיר היושבת על החוג הארקטי וידועה בעולם כמקום שבו "סנטה קלאוס" מכין את מתנות חג המולד ויוצא ממנה בכרכרה הרתומה לאיילים לחלקם בכל העולם. עם הנחיתה, ניסע למרכז ההצטיידות ונקבל ציוד מתאים שכולל: חליפת שלג, נעליים וגרביים מיוחדים וכפפות. לאחר התארגנות נצא לאזור וואטונקי, אזור יער פראי, מרכז אוטנטי של חוטבי עצים שבו נחוש את האווירה של היער הארקטי ושל הטבע  שנשמר במלוא עוצמתו.  ארוחת ערב.

יום 2:כלבי האסקי ואייל צפוני ,כפר של סנטה קלאוס

חופשה בלפלנד

לאחר ארוחת הבוקר . ניסע לחוות כלבי האסקי. שם נתקבל בקבלת פנים אופיינית ונלמד להכיר את דרכי חינוכם והטיפול בהם, לאחר קורס קצר בנהיגת מזחלות נצא לטייל במזחלות הכלבים באזור פראי ומיוחד .תוך כדי נהיגה נחוש כלאפים בני המקום המתמזגים עם הטבע.אין טוב ממשקה חם וארוחה בתום המסע. משם נמשיך אל חוות איילי הצפון, נלמד להכיר את אורחות חייו ומנהגיו של בעל חיים זה, החי בתנאים קיצוניים. נעבור השתלמות קצרה בנהיגת מזחלות איילים ונערוך הכנה מעשית להסמכה ולקבלת "רישיון נוהג אייל מוסמך"... נחזה בטקס פולחני של הרועים והרוכבים המקצועיים המטפלים באיילים. נמשיך לביקור בכפר על שם "סנטה קלאוס", הממוקם בדיוק על חוג הקוטב הצפוני.   חזרה למלון. ארוחת ערב.   

              

יום 3:ספארי אופנועי שלג, דייג באגם הקפוא

 לפנינו חוויה נוספת ובלתי נשכחת של המסע והפעם על מזחלות שלג ממונעות, אופנועי שלג . ננוע רכובים (בנהיגה עצמית) זוגות זוגות מול הנופים הקפואים של הארקטי. קטעים של מסע

 זה יעברו על פני נהרות ואגמים קפואים, ובתוך יערות אין סופיים. נערוך הפסקת צהרים באחד האגמים הקפואים, נלמד להכיר את שיטות הדייג המיוחדות של בני המקום, ונשתתף בעצמינו בחוויה מיוחדת זו. נחזור לרובניימי על גבי האופנועים. ארוחת ערב  בסגנון לאפי מסורתי הכוללת בין השאר בשר אייל צפוני  דגים ואוכמניות.


יום 4:שייט בשוברת הקרח "סמפו" וארמון הקרח "לומינילה"
 
בשעות הבוקר המוקדמות ניסע לעיר הנמל קאמי, שם נעלה על שוברתSampo” לשייט מרהיב במפרץ בוטניה הקפוא. נלמד להכיר את יכולתה המיוחדת של הספינה המבקעת גושי קרח עצומים, בכדי לפנות מעבר לספינות ההספקה המביאים מצרכים חיוניים לתושבי האזור. באחת הנקודות הספינה תיצור "בריכה" בים הקפוא נדומם מנועים  ונוכל לרדת לשחייה בתוך המים הקפואים בעזרת חליפות מיוחדות המסופקות ע"י צוות הספינה המיומן ארוחת צהריים בספינה. נשוב לעיר קאמי ונמשיך בנסיעה לארמון הקרח אשר נבנה מחדש כל שנה. הארמון מצויד בבר, מסעדה חדרי מלון וכו'. חזרה לרובניימי. ארוחת ערב במלון.בערב הקרנת סרט לכלספארי אופנועי שלג בלפלנד

 הקבוצות באולם במלון.


יום 5:המפלים הקפואים ,תצוגת קפיצות סקי , תצפית על הזוהר הצפוני
 הבוקר נצא בנסיעה אל אזור פואיזו במזרחה של לפלנד לביקור בשמורת הטבע  קורואומה  ,לראות תופעת טבע מיוחדת ה"מפלים הקפואים".הגישה למפלים היא דרך מדרון מתון היורד למפלים בנוף פראי שכולו שלג ועצים. בתום הביקור נערוך במקום פקיניק בנוסח פיני. (רמת הקושי בהליכה היא בינונית.חזרה לעיר לקראת ערב נצא לאתר הסקי אונוסווארה לחזות בקופצים מקצועיים אשר יציגו במיוחד לנו  ממקפצת הסקי הגבוהה ביותר בלפלנד! חזרה למלון וארוחת ערב.בלילה נצא עם מלווי הקבוצות רגלית לאזור חשוך בו נוכל לצפות בתופעה המיוחדת של הזוהר הצפוני בעונה בה הסיכויים הטובים ביותר לחזות בתופעה. היציאה תהייה בערב זה או בכל ערב אחר בו תנאי מזג האוויר ותחזיות הופעת זוהר צפוני יראו שיש סיכוי לצפייה.
 
 

יום 6: רובניימי, פארק חיות הבר,הליכה בנעלי שלג ,משחק הוקי קרח

נצא דרומה לעבר פארק חיות הבר ברנואה. הפארק הוקם בשנת 1983 ובו נראה 55 זנים שונים של חיות בר וציפורים החיות בסביבת המחיה הטבעית שלהם. טורפים, יונקים וציפורים מפוזרים לאורך נתיב הביקור המרהיב ביופיו, שאורכו 2,500 מטרים. נראה חיות בר נדירות אשר התאימו עצמן לאקלים הארקטי של לפלנד. לאחר ארוחת הצהרים וביקור בחנות המפעל של שוקולד "פייזר" המפורסם אחר הצהריים נצא לשטח פתוח נקבל נעלי שלג מיוחדים  אחרי לימוד קצר נהלך על השלג הרך כמו האסקימואים בערבות השלג.ביום זה או באחד מימי הביקור העברה לאצטדיון הוקי קרח ,בכדי לחזות במשחק אימון בין שתי נבחרות מקומיות ,ספורט מלהיב מהיר ומרתק .חזרה למלון ארוחת ערב. לאחר הארוחה מסיבת רקודים בדיסקוטק המלון כולל משקה ראשון בירה או משקה קל לקבוצות שלנו בלבד.

תצפית על הזוהר הצפוני בלפלנד


יום 7: מוזאון הארטיקום , תל-אביב

הבוקר  נבקר במוזיאון "ארקטיקום", שבו נוכל ללמוד ולהכיר את החיים באזור החוג הארקטי ככלל - ואזור רובנימי במיוחד . נצפה בסרט מרתק על תופעת "זוהר הצפוני" והחי והצומח לפי עונות השנה . בתום הביקור ובהתאם ללוח הזמנים- העברה לשדה התעופה ברובניימי וטיסה ישירה לתל-אביב.


מחיר הטיול כולל:

השאלת ציוד ארקטי מלא הכולל חליפה, נעליים, כפפות וזוג גרביים.
נהיגה עצמית על גבי מזחלות ואופנועי שלג כולל קסדות מגן  (2 על אופנוע).
רכיבה עצמית על מזחלות רתומות לכלבי האסקי.(2 על מזחלת).
חוות איילי הצפון כולל קורס רכיבה.
הכפר של "סנטה קלאוס".
תצוגת קפיצות סקי ממקפצות אולימפיות.     
שיט בשוברת הקרח "סמפו".
מפלים קפואים
הליכה בנעלי שלג.
מוזאון הארטיקום, לפלנדארמון  הקרח לומינילה.                                 
פארק חיות הבר ברנואה.
מוזיאון ארקטיקום.
משחק אימון בהוקי קרח  חדש
במלון:שימוש חופשי בבריכת השחיה והסאונה.ערב דיסקוטק כולל משקה ראשון (בירה או משקה קל), ערב הקרנת סרט ,שני ערבי ריקודים עם תזמורת ודיסקוטק בסופי שבוע ללא תשלום לאורחי המלון.
שימוש חופשיWI-FI בחדרים.
טיסות  שכר  ישירות לרובניימי .
בית מלון: מדרגה ראשונה בחדרים זוגיים .
סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול.
כלכלה: פנסיון מלא 4 ארוחות צהריים קלות ועוד ארוחת פיקניק מוגשות ברובן בשטח, ארוחה קלה בטיסה.
אוטובוס תיירים : אוטובוס תיירים מיוחד.
מלווה ישראלי: מנוסה ומקצועי 
המחיר כולל
מיסי נמל,דמי רישום,תוספת דלק נכון ל-1.6.16.טיפים לנותני שרותים בחו"ל.
ביטוח ,נזק שנגרם לאופנועי שלג ההשתתפות העצמית היא  980 יורו . החברה מקטינה את ההשתתפות העצמית  לנהג  לגובה של 200 יורו בלבד ,כלול במחיר.

המחיר אינו כולל:

♦ הוצאות בעלות אופי אישי: משקאות המוגשים במהלך  הארוחות, כביסה, סרטים בתשלום בחדרים ושרותי חדרים. דמי סבלות.
♦ תוספת לשימוש יחיד באופנועי שלג 100 יורו בהזמנה מראש.
♦ ביטוח נסיעות כולל ספורט חורף -חובה

  המחירים להרשמה מוקדמת   עד 30.9.17

  13.02.18
13.02.18 19.02.18
25.02.18-     מלא 03.03.18   משפחות פורים
28.02.18 06.03.18   משפחות פורים
07.03.18 12.03.18 -1795 EUR
12.03.18 17.03.18- 1795 EUR
17.03.18 22.03.18. -1795 EUR
20.3.18 26.3.18-    2039  EUR
26.03.18 01.04.18-   2039 EUR
01.04.18 07.04.18   פסח - 2039 EUR
הבהרות
•    חדרי המלון כולם הם ללא עישון ! – בהתאם לחוק יוטל קנס של 100 יורו על כל מי שיעשן בחדר.
•    הנהיגה באופנועי שלג מחייבת רשיון נהיגה כל שהוא ומותרת רק מגיל 18 ומעלה
•    ילדים מתחת לגיל  15 אינם מורשים לנהוג במזחלות הכלבים.
•    ילדים מתחת לגיל  13 אינם מורשים לשבת במושב אחורי של אופנועי השלג.
•    ילדים שגובהם פחות מ 1.45 מטר אינם מורשים לרדת למים בשוברת הקרח.
•    בשל הנחיות בטיחות כל הילדים אשר אינם מורשים לשבת במזחלות כלבים  או במושב האחורי של אופנועי שלג  ,יורכבו על גבי מזחלה משותפת הנהוגה בידי מדריך     מקומי. 
הערה: תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר, ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות.
ייתכנו שינויים בסדר פעילויות הערב

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.