טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה
7 ימים

טיסות בחברת קרואטיה איירליינס, שעות טיסה נוחות המאפשרות ניצול מקסימלי של ימי הטיול 
  7 ימי טיול מלאים וגדושים וללא תוספות אופציונליות
TT-SVI

חצי פנסיון! החל מ- $999   

לטיולים מאורגנים נוספים לחצו כאן!

טיול במסלול מקיף שיקח אותנו לפסגות הרים ואגמים, שמורות טבע וחופים מדהימים בארצות הנחשבות לפנינות התיירות של אירופה. הטיול כולל את בירות הערים היפות זגרב ולובליאנה , קניון וינטגר, אגם בוהין, עמק סוצ'ה, שמורת פליטביצה ועוד...

   הפארקים הלאומיים שלה שמונה עשרה פארקים טבע עם חיות הבר המגוונים, קו החוף המתפתל מחצי האי האיסטרי ועד דרום דלמטיה, המפרצונים היפים, חופים וצוקים.מכל מדינות יוגוסלביה לשעבר, סלובניה היא אולי אחת המדינות הכי מעניינות לבקר, יחד עם קרואטיה. יש בה אטרקציות רבות . 

  

  יום 1.   תל אביב - זגרב – קומרובץ' - ליובליאנה – קרנסקה גורה
ניפגש בשדה התעופה לפנות בוקר ונטוס לזגרב . לאחר הנחיתה  ניסע לכפר קומרובץ השוכן על גדות נהר הסוטלה. בכפר זה נולד מנהיג יוגוסלביה לשעבר,המרשל טיטו. נערוך סיור בכפר אשר (חלקו) משמש כיום כמוזיאון אתנולוגי.נכיר את מורשת הבנייה המקורית של אזור זה מסוף המאה ה-19.נתקדם לליובליאנה,בירתה של סלובניה ונערוך בה סיור  מודרך.נראה את הכיכר המרכזית  פרשרן אשר קרויה על שמו של המשורר הלאומי של סלובניה ובמרכזה ניצב גם פסל בדמותו.  נמשיך לעיר העתיקה בה נמצא בית העירייה היפה וממולו ניצבת מזרקת רובה אשר במרכזה אובליסק ובו שלשה כדים המייצגים את שלושת נהרותיה הגדולים של המדינה.אחר הצהריים נגיע לעיירת הנופש קרנסקה גורה השוכנת למרגלות האלפים הסלובניים ונתמקם במלוננו לארוחת ערב וללינה .

יום 2. קניון וינטגר - אגם בלד – אגם בוהין – קרנסקה גורה
סיור רגלי מרהיב ביופיו בשמורת הטבע וינטגר שהיא קניון של קירות זקופים שתחתם זורם נהר גועש. ההליכה בשמורה תהיה על גבי גשרי עץ התלויים לאורך קירות אלו. בצהריים נמשיך לבלד ולאגם המצוי בחופה. אגם בלד הוא אגם קרחוני קלאסי אשר ממשלת סלובניה אסרה על שייט ממונע בו ע"מ לשמור על צלילות מימיו. נבקר בטירת בלד שהוקמה במאה ה-11 ושימשה את מקום מושבם של הבישופים במשך כ-800 שנה. נראה את המוזיאון ההיסטורי המצוי במקום ונערוך תצפית מדהימה על האגם . נמשיך ונראה את אגם בוהין , הגדול באגמי סלובניה. נתרשם מגווני הטורקיז הנפלאים שבו ומסביבתו הירוקה .בתום הסיור נחזור למלון בקרנסקה גורה.

יום 3.  קרנסקה גורה – עמק הסוצ'ה – קובאריד - טולמין - קרנסקה גורה
נבלה את היום בעמק הסוצ'ה המהווה את אחד האזורים המרהיבים בסלובניה. מימי נהר הסוצ'ה זכים וצלולים בצבע טורקיז והוא נחשב לאחד היפים בנהרות אירופה. נראה את קניון הסוצ'ה העשיר בבריכות, מפלים וסלעים גדולים.נעבור בעיירה קובאריד, נמשיך לאזור טולמין לשייט בסירה על אחד מיובליו של הסוצ'ה. בתום הסיור נשוב לארוחת ערב וללינה בקרנסקה גורה.

יום 4.  מערות הנטיפים  פוסטוינה – פיראן – קופר
ניפרד מקרנסקה גורה ונצא לסיור בפוסטוינה המהווה מערכת מערות קרסט באורך של כ-20,500 מטר. מערכת המערות נוצרה על ידי נהר הפיבקה והיא נודעה לראשונה במאה ה-17. בסיור נעלה על קרוניות שיסיעו אותנו כקילומטר. לאחר מכן נמשיך ונראה את טירת פרדיאמה הבנויה בתוך המצוק. נמשיך לעיירה פיראן הממוקמת על החוף הים הסלובני. נשוטט בעיירה זו ונתרשם מהבנייה הונציאנית שבה. ארוחת ערב ולינה באזור קופר

יום 5. נובה מייסטו -מריבור -פטוי - נובה מייסטו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון מריבור, העיר השנייה בגודלה ובחשיבותה בתחום התרבות והכלכלה. נראה את בית הכנסת העתיק (כיום מוזיאון) השוכן ברובע היהודי שבעיר הישנה ונבקר באחד ממרתפי היין הקלאסיים הגדולים ביותר במרכז אירופה.מריבור מפורסמת בזכות גבעות היין השופעות חוות לגידול גפנים החובקות את העיר.נטייל לאורך הפארק שיוביל אותנו לשלושת האגמים המתחברים אחד לשני ונעצור בבית קפה מרהיב ביופיו בשל הצמחייה המיוחדת במקום. בתום הסיור במריבור נמשיך לעיירה הציורית פטוי, השוכנת לאורך נהר דרווה, נראה  את הטירה המקסימה והמיוחדת שבה מוזיאון מהמאה ה -12, נטייל ברחובותיה של העיר העתיקה ועם המון רשמים נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

 

יום 6.  נובה מייסטו  - שמורת האגמים פליטביצה - נובה מייסטו

היום נשכים קום וניסע לעיירה החביבה סלוני (Slunj) המאופיינת בשורה מרהיבה של פלגי מים הנוצרים ממפגש הנהרות ברובע ראסטוקה,משם נמשיך  לשמורת האגמים המרהיבה פליטביצה הממוקמת באזור סלעי קרסטי. נראה את צבעי האגמים הנעים בין טורקיז, ירוק וכחול בהתאם להרכב המים בכל אגם ובהתאם לשבירת אור השמש. המקום  זכה לחסות אונסקו. במהלך הטיול נשוט בסירה על אגם קוזיאק ונלך על גשרוני עץ מול עשרות המפלים הנשפכים מאגם אחד למשנהו. ארוחת ערב ולינה באזור פליטביצה

יום 7. אזור פליטביצה - זאגרב - טיסה לתל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא למצודת אוטוצ'ץ הנחשבת לאחת הטירות העתיקות השמורות ביותר בסלובניה והיחידה הממוקמת על אי בלב נהר קרקא.הטירה הרומנטית נבנתה לראשונה במאה ה-13 והמאה ה-16 נרכשה על ידי הברון לנקביץ מפקד צבא האימפריה האוסטרית שהרחיב את הטירה ותרם למראה הנוכחי המשלב סגנון גותי ורנסנס. צריחי מגדלי השמירה של הטירה נבנו להגן עליה מפני נסיונות הכיבוש הטורקי.בביקורנו נוכל להלך על גשרי העץ ולהתרווח על כוס קפה בחצר הטירה.נמשיך בנסיעה לזגרב, בירת קרואטיה אשר התפתחה משתי ערים תאומות ששכנו על שתי גבעות סמוכות. נערוך סיור בעיר ונראה את קתדרלת מרי אשר מעליה מתנשאים שני מגדלים ניאו גותיים, את התיאטרון הלאומי, בניין הפרלמנט, כיכר טומיסלב ואת בית הקברות המיוחד מירוגוי אשר בו קבורים, זה לצד זה בני כל הדתות. נשאיר מעט זמן חופשי להנאתכם ובערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה,

תאריכי יציאה קיץ 2017

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר

 03/07

 09/07

999$

 17/07

 23/07

1020$

 31/07

 06/08

1010$

 28/08

 03/09

1035$

 04/09

 10/09

1030$

 18/09

 24/09

1060$

 29/09

 01/10

1139$

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מחיר הטיול כולל:

• טיסות במסלול ת"א – זגרב - ת"א בחברת קרואטיה איירליינס
• מיסי נמל, מס דלק והיטל בטחון (כפוף לשינויים )
• לינה: 6 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה
• כלכלה: חצי פנסיון בבתי המלון 
• אוטובוס חדיש לביצוע הנסיעות וההעברות
• מדריך ישראלי מנוסה
• מדריכים מקומיים דוברי אנגלית במקומות הנדרשים לכך
• כניסות לאתרים ע"פ התוכנית המצורפת
• טיפים לנותני שירותים בחו"ל (למעט למדריך הישראלי

לפרטים נוספים על טיול לקרואטיה וסלובניה, התקשרו לטלפון:
09-771-0555 

או השאירו פרטים כאן, ונחזור אליכם בהקדם!!


 

לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו

09-7710555 | 09-7884422

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.